Badania diagnostyczne w Centrum Medycznym CMP Piaseczno, Warszawa

Post image

Bez dokładnej diagnozy nie można podjąć leczenia. Dlatego badania diagnostyczne to niezwykle ważny element w zakresie dbałości o zdrowie. Nasza poradnia diagnostyczna wykonuje szereg procedur służących dokładnej i kompleksowej analizie stanu zdrowia pacjenta. Przeprowadzając właściwe badania, diagnostyka znacznie ułatwia podjęcie trafnego leczenia, co dla pacjenta oznacza szybszy powrót do zdrowia. Dlatego badania diagnostyczne przeprowadzamy we wszystkich placówkach CMP.

Kompleksowa diagnostyka – badania, które przeprowadzamy

W ramach prowadzonej działalności przeprowadzamy różnorodne badania. Diagnostyka obejmuje kilka działów, wśród których można wyróżnić m.in.:

  • wywiad lekarski,
  • badanie podmiotowe – np. głowy, szyi, klatki piersiowej, kończyn, odruchów, badanie palpacyjne,
  • badania laboratoryjne – krwi, moczu, kału, tkanek (histopatologiczne),
  • badania obrazowe – np. RTG, USG,
  • badania endoskopowe.

Jeśli ich efektem ma być skuteczna diagnostyka, badania należy przeprowadzać zgodnie z objawami oraz stanem zdrowia pacjenta. Badania diagnostyczne warto również wykonywać na etapie leczenia – tak by kontrolować jego postępy. Ponadto poradnia diagnostyczna służy kontroli stanu pacjenta już po zakończeniu kuracji. Niektóre badania diagnostyczne są również zalecane w ramach profilaktyki – dla większości pacjentów to m.in. morfologia krwi, a w zależności od wieku, płci i stanu zdrowia mogą to być również inne procedury.

W naszych placówkach przeprowadzamy różnorodne badania diagnostyczne. Dysponujemy punktami pobrań i laboratoriami, które analizują pobrane od pacjentów próbki, wykonując ich badania. Diagnostyka w CMP wykorzystuje też nowoczesne aparaty do USG, RTG czy EKG (z holterem). Wykonujemy też badania endoskopowe czy spirometrię. Interesuje Państwa kompleksowa diagnostyka? Badania w naszych placówkach obejmują wiele obszarów. Zachęcamy do kontaktu z wybraną placówką w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tego, co oferuje poradnia diagnostyczna.

Kompleksowe badania – diagnostyka dla każdego

Chcą Państwo wykonać badania? Diagnostyka w naszych placówkach dostępna jest dla każdego. Poradnia diagnostyczna przyjmuje zarówno pacjentów ze skierowaniami od lekarzy współpracujących z CMP, jak i osoby „z zewnątrz”. Badania diagnostyczne można u nas wykonać w ramach usług komercyjnych lub też posiadanego abonamentu. Niektóre są też refundowane przez NFZ lub prywatnych ubezpieczycieli.

Profesjonalna diagnostyka – badania bezpieczne i skuteczne

Jedną z naszych specjalności jest profesjonalna diagnostyka. Badania przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Ponadto każda poradnia diagnostyczna działająca pod szyldem CMP zapewnia pełną informację na temat wszystkich przeprowadzanych procedur. Warto z niej skorzystać, by wiedzieć, jak przygotować się do badania. Diagnostyka będzie wówczas znacznie skuteczniejsza, a procedur nie trzeba będzie powtarzać.

Diagnostyka, badania, leczenie i kontrola – to obszary, w których w całości można polegać na placówkach CMP. Każda nasza poradnia diagnostyczna jest wszechstronnie i nowocześnie wyposażona, a wykwalifikowany personel zadba o Państwa komfort i miarodajność wyników.