Placówki medyczne

Placówki medyczne: Oddziały Warszawa, Piaseczno | Centrum Medyczne CMP

Sieć oddziałów Centrum Medycznego CMP to polska rodzinna firma z doświadczeniem, której warto zaufać, powierzając zdrowie własne i swojej rodziny.
Pierwszy oddział Centrum Medycznego CMP powstał na przełomie 2001/2002 roku. Obecnie CMP znajduje się w kilku miejscach w Warszawie; na Ursynowie (CMP Ursynów), Ochocie (CMP Ochota), Białołęce (CMP Białołęka), Woli (CMP Wola) oraz w Centrum na ul. Mariańskiej (CMP Mariańskiej) i ul. Chmielnej (CMP Chmmielna). Główna siedziba Centrum Medycznego CMP mieści się w Piasecznie przy ul. Puławskiej 49. Dbając o jakość świadczonych usług oraz potrzeby mieszkańców Piaseczna, CMP otworzyło kolejny oddział w Piasecznie przy ul. Pawiej 7 w listopadzie 2015 roku.

Oddziały oferuje konsultacje specjalistów i badania dla całej rodziny w ramach usług komercyjnych, usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ, abonamenty medyczne, karty przedpłacone i inne. W CMP mogą Państwo również korzystać m.in. z badań diagnostycznych, badań laboratoryjnych, usług stomatologii dla osób dorosłych, stomatologii dziecięcej, zabiegów, a także rehabilitacji. Pełną listę specjalistów, proponowanych badań wraz z ich opisem, Pacjenci znajdą na stronie.

Centrum Medyczne CMP proponuje również opiekę dla kobiet w ciąży w tym prowadzenie ciąży, diagnostykę (badania laboratoryjne, badania diagnostyczne w tym usg ciąży również z opcją usg 3D, 4D). Zainteresowanie przyszłe mamy zapraszamy do zakupu abonamentu Zdrowie ++ ciąża.

W ramach oferowanych usług CMP zaprasza do korzystania z badań endoskopowych (kolonoskopia, gastroskopia), zabiegów ginekologicznych, dermatologicznych, chirurgicznych, stomatologicznych.

CMP jest jedyną przychodnią w Piasecznie, która oferuje zabiegi usunięcia zaćmy w ramach usług okulistycznych Poradni zaawansowanej okulistyki (poradnia AMD, poradnia jaskry, poradnia retinopatii cukrzycowej, poradnia laserowa, poradnia leczenia zaćmy, a także konsultacje dla dzieci i dorosłych).

Zapraszamy do wyboru interesującego Państwa oddziału i do kontaktu z naszym Centrum Rezerwacji Wizyt.

Nasze oddziały

CMP Białołęka

ul. Berensona 11, 03-287 Warszawa

CMP Chmielna

ul. Chmielna 14, 00-020 Warszawa

CMP Piaseczno

ul. Puławska 49, 05-500 Piaseczno

CMP Ursynów

ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa

CMP Wola

ul. Jana Kazimierza 64, 01-248 Warszawa

CMP Ochota

ul. Grójecka 132, 02-239 Warszawa

CMP Mariańska

ul. Mariańska 1, 00-123 Warszawa

CMP Piaseczno-Pawia

ul. Pawia 7, 05-500 Piaseczno

CMP Żoliborz

ul. Elbląska 14, 01-737 Warszawa

CMP Józefosław

ul. Ogrodowa 20c, 05-500 Piaseczno, Józefosław

CMP Wilanów

Aleja Rzeczypospolitej 1, 01-972 Warszawa