Skip to main content
A- A A+

Ortopeda Warszawa Ursynów

Choroby lub urazy narządu ruchu potrafią skutecznie uniemożliwić normalne funkcjonowanie. Co więcej, mogą dopaść każdego, bez względu na wiek czy ogólny stan zdrowia. Ortopeda Warszawa Ursynów zajmuje się ich diagnozowaniem i leczeniem, oferując szeroki zakres opieki medycznej. Poradnia ortopedyczna Warszawa Ursynów jest miejscem, do którego można zgłosić się na konsultację, w celu uzyskania pomocy pourazowej oraz diagnostyki lub leczenia jednej z chorób dotyczących układu ruchu.

Poradnia ortopedyczna Warszawa Ursynów – kiedy się zgłosić?

Ortopeda Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów z rozmaitymi dolegliwościami i problemami. Najczęstszym symptomem, świadczącym o potrzebie wizyty u specjalisty, jest ból. Poradnia ortopedyczna Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów z bólem zlokalizowanym w obrębie kręgosłupa, kończyn, stawów, mostka itp. Niepokojącymi objawami mogą być jednak np. również drętwienie nóg, szumy uszne czy migreny.

Najczęściej diagnozowane schorzenia to:

  • urazy (głównie kończyn) – zwichnięcia, stłuczenia, złamania oraz skręcenia (dotykają głównie kończyn);
  • schorzenia kręgosłupa;
  • wady postawy (np. skolioza, kifoza, lordoza) i wady układu ruchu;
  • wrodzone lub nabyte przewlekłe choroby kości i stawów;
  • degeneracje związane np. z wykonywaniem określonej pracy zawodowej czy uprawianiem sportu (łokieć tenisisty, zespół cieśni nadgarstka itp.);
  • nowotwory kości.

Poradnia ortopedyczna Warszawa Ursynów jest jednak również miejscem, w którym prowadzi się profilaktykę schorzeń kręgosłupa i układu ruchu. Na pierwszą wizytę u specjalisty powinno się zgłosić z niemowlęciem już kilka tygodni po urodzeniu. Ortopeda Warszawa Ursynów przyjmuje również dzieci w starszym wieku – przeważnie w celu profilaktyki i leczenia wad postawy.

Ortopeda Warszawa Ursynów – oferta gabinetu

Poradnia ortopedyczna Warszawa Ursynów diagnozuje i leczy szeroką gamę schorzeń. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu wiele procedur przeprowadzanych jest na miejscu, bez konieczności odsyłania pacjenta do innych placówek. Ortopeda Warszawa Ursynów w diagnostyce najczęściej posługuje się wynikami badań obrazowych, przede wszystkim RTG, USG, tomografii komputerowej czy rezonansu magnetycznego. Niekiedy zleca też bardziej zaawansowane procedury, a także badania laboratoryjne. Poradnia ortopedyczna Warszawa Ursynów stosuje też wiele metod leczenia, począwszy od farmakologii wspierającej np. redukcję bólu i stanów zapalnych, poprzez unieruchomienia i zabiegi fizjoterapeutyczna, a skończywszy na leczeniu zabiegowym.

Poradnia ortopedyczna Warszawa Ursynów – wizyta

Ortopeda Warszawa Ursynów, przyjmujący w przychodni CMP położonej przy ul. Ciszewskiego 15, kieruje swoją ofertę zarówno do pacjentów ubezpieczonych w prywatnych towarzystwach, jak również do pacjentów komercyjnych chcących zgłosić się na wizytę prywatnie. Poradnia ortopedyczna Warszawa Ursynów jest również dostępna dla osób korzystających z abonamentów CMP. Placówka stara się zapewnić możliwie krótki czas oczekiwania na wizytę i umożliwia wygodną rejestrację internetową poprzez Portal Pacjenta.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach