Internista Warszawa Łomianki

Interna jest uważana za najstarszą dziedzinę medycyny i jednocześnie za królową nauk medycznych. Ponieważ charakteryzuje ją holistyczne podejście do pacjenta, lekarz internista musi mieć bardzo szeroką wiedzę na temat funkcjonowania organizmu jako całości, a także dotyczącą poszczególnych układów i organów. Powinien też zgłębić tajniki ludzkiej psychiki zgodnie z założeniem, że stan ducha, ciała i umysłu, są wzajemnie powiązane. Internista Warszawa Łomianki zazwyczaj jest lekarzem pierwszego kontaktu, do którego zwraca się pacjent z wszelkimi dolegliwościami. Jego zadaniem jest rozpoznanie problemu i podjęcie leczenia lub skierowanie do specjalisty.

Internista Warszawa Łomianki – czym się zajmuje?

Poradnia internistyczna Warszawa Łomianki jest miejscem, do którego zgłaszają się wszystkie osoby ze złym samopoczuciem lub różnymi dolegliwościami. Często nie mają one wystarczającej wiedzy, aby wybrać odpowiedniego lekarza specjalistę. Internista Warszawa Łomianki na podstawie wywiadu kieruje na odpowiednie badania, które pozwalają wskazać przyczynę zaburzeń. Dzięki temu jest możliwe podjęcie leczenia, rehabilitacji lub wskazanie specjalisty, który opracuje terapię. Internista Warszawa Łomianki zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób wewnętrznych:
 • układu krążenia,
 • układu oddechowego,
 • układu moczowego,
 • układu pokarmowego,
 • tarczycy,
 • układu kostno-stawowego,
 • metabolicznych,
 • alergicznych.

Poradnia internistyczna Warszawa Łomianki – kiedy umówić się na konsultacje?

Poradnia internistyczna Warszawa Łomianki jest pierwszą placówką medyczną, jaką powinien odwiedzić pacjent z dolegliwościami w obrębie różnych układów. Nie zawsze wymagają one konsultacji specjalistycznych. W większości przypadków wyleczenie przyniesie zastosowanie odpowiednich leków zapisanych przez lekarza pierwszego kontaktu. Internista Warszawa Łomianki ma szeroką wiedzą o funkcjonowaniu całego organizmu, dlatego zleci odpowiednią kurację w przypadku bólu ucha, zaburzeń hormonalnych, infekcji układu moczowego, nadciśnienia czy alergicznego kataru siennego. To on decyduje również o zleceniu badań diagnostycznych i kieruje na konsultacje do endokrynologa czy alergologa. Internista Warszawa Łomianki nie jest lekarzem rodzinnym, gdyż jego specjalizacja nie obejmuje pediatrii i geriatrii. Dlatego do gabinetu mogą się zgłaszać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Poradnia internistyczna Warszawa Łomianki – zakres usług

Poradnia internistyczna Warszawa Łomianki przyjmuje wszystkie osoby, które zmagają się z dolegliwościami ze strony narządów wewnętrznych lub mają ogólne złe samopoczucie. W zakresie usług znajdują się:
 • konsultacja z lekarzem internistą,
 • diagnostyka obrazowa,
 • badania laboratoryjne i diagnostyczne.
Jeśli masz problemy z układem oddechowym, moczowym, cierpisz na stany zapalne, cukrzycę, masz nadciśnienie lub inne dolegliwości Internista Warszawa Łomianki pozostaje do Twojej dyspozycji. Na wizyty można się umówić m.in. telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu. Możesz to również zrobić osobiście w naszej placówce. Poradnia internistyczna Warszawa Łomianki gwarantuje krótkie terminy oczekiwania na wizytę.


Adres Przychodni CMP Łomianki

ul. Warszawska 55 (przystanek Lwowska, restauracja SPOT)
05-092 Łomianki

Godziny przyjęć Przychodni CMP Łomianki

Pon – Pt: 7.40-20.00
Sob: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Łomianki

Pn.-pt.: 7:40-11:00
Sobota: 8:00-11:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50
lomianki@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta