Bezpłatna Podstawowa Opieka Zdrowotna w ramach NFZ

Serdecznie zachęcamy do BEZPŁATNEGO korzystania z usług Centrum Medycznego CMP w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ. Nasza firma posiada taki kontrakt w CMP Białołęka, CMP Chmielna, CMP Ursynów, CMP Piaseczno, CMP Piaseczno-Pawia, CMP Wola, CMP Mariańska, CMP Ochota, CMP Wilanów, CMP Żoliborz.

Jak wypełnić deklarację

Aby w maksymalny sposób uprościć każdemu Pacjentowi możliwość zgłoszenia się do nas na bezpłatne konsultacje i badania w ramach NFZ, zachęcamy do wypełnienia DEKLARACJI w domu w tylu egzemplarzach ilu członków rodziny chcieliby Państwo zapisać do naszego oddziału.

Wystarczy z wypełnionymi deklaracjami zgłosić się do naszego oddziału i jeszcze w tym samym dniu można BEZPŁATNIE skorzystać z usług medycznych naszego Centrum w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (opieka internistyczna, lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki, położnej, badania laboratoryjne, rtg, usg).

Twoje uprawnienia

Każdy Pacjent, który wypełni deklarację i zapisze się do naszego oddziału ma prawo do:
  • bezpłatnych wizyt lekarza internisty, lekarza rodzinnego lub pediatry w godzinach 8.00 – 18.00
  • bezpłatnych badań laboratoryjnych (wykonywanych na zlecenie lekarza rodzinnego zatrudnionego w CMP)
  • bezpłatnych badań diagnostycznych jak USG, EKG, RTG (wykonywanych na zlecenie lekarza rodzinnego zatrudnionego w CMP)
  • wizyt domowych w godzinach wyznaczonych przez CMP
  • wykonania szczepień obowiązkowych
  • Dodatkowe zniżki i bonusy dla naszych Pacjentów
  • Zniżki na zakup abonamentów medycznych w CMP
  • Dostęp do strefy pacjenta, uprawniającej do umawiania wizyt online, zamawiania recept online, odbioru wyników online

Twoje uprawnienia - zniżki 10%

Każdy Pacjent, zgłoszony do opieki w ramach NFZ przez CMP Chmielna, CMP Białołęka, CMP Ursynów, CMP Piaseczno, CMP Piaseczno-Pawia, CMP Wola, CMP Mariańska, CMP Ochota, CMP Żoliborz, CMP Wilanów otrzymuje dodatkowo 10% zniżki na konsultacje lekarskie specjalistyczne, świadczone we wszystkich naszych oddziałach (CMP Chmielna, CMP Białołęka, CMP Piaseczno, CMP Piaseczno-Pawia, CMP Ochota, CMP Ursynów, CMP Wola, CMP Mariańska, CMP Żoliborz, CMP Wilanów oraz CMP Józefosław).

Jedna deklaracja, pełna możliwość wyboru lekarza

Pacjenci zapisują się i swoje dzieci do wybranego lekarza w danym oddziale. To jego nazwisko wpisują na deklaracji. Jednak nie ogranicza to ich możliwości wyboru – mogą korzystać nie tylko z usług tego jednego lekarza czy jednej pielęgniarki, ale z dowolnego lekarza internisty czy pediatry lub lekarza rodzinnego oraz z usług wszystkich pielęgniarek zatrudnionych w danym oddziale. W godzinach 8:00 – 18:00 usługi te świadczone są nieodpłatnie. W godzinach późniejszych oraz w soboty usługi świadczone są z rabatem 10%.

Pytania

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu infolinii CMP: 22 737 50 50.

Informujemy, że transport medyczny realizowany jest Centrum Medyczne CMP. W razie potrzeby proszę się kontaktować pod numerem infolinii: 22 737 50 50.

Informujemy, że nocna i świąteczna pomoc lekarska (stacjonarna i wyjazdowa) obsługiwana jest przez poniższe oddziały. W razie potrzeby proszę się kontaktować pod wybranym numerem telefonu:

Telefony alarmowe

W sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia – kontakt z Pogotowiem Ratunkowym pod numerem telefonu 999 lub 112.