Chirurg Warszawa Mariańska

Chirurg Warszawa Mariańska zajmuje się przede wszystkim leczeniem operacyjnym danego schorzenia. Poradnia chirurgiczna Warszawa Mariańska oferuje także chirurgię zachowawczą obejmująca mniej inwazyjne metody leczenia, które nie wymagają hospitalizacji.

Poradnia chirurgiczna Warszawa Mariańska – czym się zajmuje?

Poradnia chirurgiczna Warszawa Mariańska zajmuje się różnymi obszarami chirurgii. Chirurg to specjalista, który zajmuje się diagnostyką, a także zabiegami operacyjnymi – przede wszystkim na narządach jamy brzusznej np. usuwaniem przepukliny, cholecystostomią (usuwaniem pęcherzyka żółciowego), wycinaniem wyrostka itp. Operacje te wykonywane są w znieczuleniu ogólnym – często to od nich zależy życie pacjentów. Z tego powodu eksperckość i odpowiednie przygotowanie do wykonywania tej pracy jest niezwykle istotne. Chirurg Warszawa Mariańska odpowiada za diagnostykę i przygotowanie przedoperacyjne, nierzadko także konsultuje pacjentów po zabiegach chirurgicznych.

Poradnia chirurgiczna Warszawa Mariańska przyjmuje pacjentów dorosłych, którzy wymagają różnego rodzaju drobnych zabiegów, takich jak usuwanie zmian skórnych, zakładanie i zdejmowanie szwów czy usuwanie ciała obcego. Zabiegi te przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym. Pacjentów nieletnich zapisywać można na konsultacje chirurga dziecięcego, który specjalizuje się w anatomii dzieci.

Poradnia chirurgiczna Rondo ONZ - kiedy się zgłosić?

Zdarza się, że poradnia chirurgiczna Rondo ONZ przyjmuje zapisy pacjentów, którzy zostali skierowani do chirurga przez lekarzy innych specjalności, na przykład lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Poradnia chirurgiczna Rondo ONZ przyjmuje także pacjentów bez skierowania, którzy zaobserwowali u siebie niepokojące objawy wymagające konsultacji chirurgicznej. Do lekarza, jakim jest chirurg Rondo ONZ warto zgłosić się na przykład z:

  • Ranami ciętymi, szarpanymi lub kłutymi;
  • Ranami po pogryzieniach;
  • Pieprzykami lub innymi znamionami, które wymagają usunięcia;
  • Włókniakami, kaszakami, tłuszczakami;
  • Ranami w postaci owrzodzeń;
  • Ropniem;
  • Innymi uszkodzeniami tkanek miękkich;
  • Wrastającym paznokciem;
  • Ciałem obcym wymagającym usunięcia.

Wśród chorób często kwalifikujących się do leczenia wyróżnić można na przykład hemoroidy, żylaki, kamicę pęcherzyka żółciowego, problemy z wyrostkiem czy otyłość. W czasie konsultacji chirurg Rondo ONZ zdiagnozuje problem i dobierze odpowiednie metody leczenia. Po przeprowadzeniu wywiadu oraz badaniu palpacyjnym lekarz zlecić może dodatkową diagnostykę w postaci USG, CT lub innych niezbędnych badań. W razie konieczności, chirurg Rondo ONZ pobrać może wycinki materiału biologicznego do analizy.

Chirurg Rondo ONZ – oferta gabinetu

Poradnia chirurgiczna Rondo ONZ zapewnia pacjentom możliwość konsultacji z chirurgami ogólnymi, naczyniowymi czy też dziecięcymi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt ułatwiający szybką i precyzyjną diagnostykę. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają konsultacje w zakresie powyższych oraz wielu innych schorzeń. Zapisy na wizyty możliwe są drogą telefoniczną lub poprzez stronę internetową w dogodnym dla siebie terminie oraz godzinach.


Adres Przychodni CMP Mariańska

ul. Mariańska 1
00-123 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7.00-20.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7:00-16:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji wizyt: 22 737 50 50,


marianska@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta