Skip to main content
A- A A+

Okulista Warszawa Łomianki

Zdrowy wzrok to komfort i bezpieczeństwo. Zadbaj o jeden z najważniejszych zmysłów i nie lekceważ niepokojących objawów. Poradnia okulistyczna Warszawa Łomianki ułatwi Ci to zadanie, oferując kompleksowe usługi medyczne i profesjonalną opiekę. Okulista Warszawa Łomianki pomoże Ci nie tylko skontrolować widzenie i skorygować ewentualne wady, ale również poradzić sobie z bardziej złożonymi schorzeniami i urazami.

Czym zajmuje się okulista Warszawa Łomianki?

Okulista Warszawa Łomianki jest powszechnie znany jako „lekarz od oczu”. Kojarzy się przede wszystkim z tradycyjnym badaniem wzroku i wypisywaniem recept na okulary. Zakres jego specjalizacji jest jednak znacznie szerszy. Poradnia okulistyczna Warszawa Łomianki to miejsce, w którym można uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie:

 • krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu, czyli wad refrakcji,
 • infekcji oka – np. zapalenia spojówek, rogówki, tęczówki,
 • jaskry,
 • zaćmy,
 • nużycy,
 • zwyrodnienia plamki żółtej,
 • retinopatii cukrzycowej.

Okulista Warszawa Łomianki zajmuje się zarówno diagnostyką, jak i kompleksowym leczeniem niektórych z tych schorzeń. Kwalifikuje również do leczenia zabiegowego wymaganego w niektórych przypadkach. Poradnia okulistyczna Warszawa Łomianki jest ponadto dostępna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Poradnia okulistyczna Warszawa Łomianki – kiedy się zgłosić?

Wyraźne pogorszenie wzroku to jeden z głównych powodów, dla których pacjenci decydują się odwiedzić gabinet tego specjalisty. Okulista Warszawa Łomianki jest jednak pomocny również w wielu innych sytuacjach. Wśród wskazań do wizyty, poza pogorszeniem ostrości widzenia (stale lub tylko w określonych sytuacjach), na pewno można wymienić:

 • stany zapalne spojówek lub powiek, szczególnie nawracające,
 • podejrzenie infekcji oka,
 • uczucie „piasku pod powiekami” lub częste zmęczenie oczu,
 • zaburzenia widzenia barw,
 • bóle głowy,
 • inne dolegliwości bólowe, które mogą mieć związek z narządem wzroku.

Poradnia okulistyczna Warszawa Łomianki przyjmuje pacjentów bez skierowania – na zasadach komercyjnych. W przypadku odczuwania niepokojących objawów nie warto czekać. Okulista Warszawa Łomianki zajmuje się również profilaktyką. Gabinet warto odwiedzać regularnie – osobom zdrowym zaleca się kontrolę raz na 2-3 lata. Poradnia okulistyczna Warszawa Łomianki zaleca częstsze wizyty osobom noszącym okulary, a także dzieciom i osobom starszym (powyżej 60 roku życia) – przynajmniej raz do roku.

Poradnia okulistyczna Warszawa Łomianki – jak umówić się na wizytę?

Poradnia okulistyczna Warszawa Łomianki przyjmuje pacjentów w każdym wieku, starając się oferować możliwie krótki czas oczekiwania na konsultacje. Działa w ramach nowoczesnej przychodni CMP i jest dostępna zarówno dla pacjentów ubezpieczonych (w ramach prywatnych ubezpieczeń), jak i na zasadach komercyjnych, w ramach wykupionego abonamentu. Okulista Warszawa Łomianki przyjmuje również posiadaczy abonamentów CMP. Rejestracja na konsultacje jest możliwa zarówno telefonicznie, jak i online – Portal Pacjenta ułatwia wybór dogodnego terminu wizyty.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach