Skip to main content
A- A A+

Ginekolog Piaseczno Józefosław

Gabinety ginekologiczne należą do jednych z najczęściej odwiedzanych przez kobiety, dlatego lekarza tej specjalizacji na pewno nie mogło zabraknąć w przychodni CMP. Poradnia ginekologiczna Piaseczno Józefosław to miejsce dbające kompleksowo o zdrowie pacjentek. Jest to bowiem specjalność zajmująca się funkcjonowaniem żeńskiego układu płciowego oraz wszelkimi nieprawidłowościami, jakie mogą być z nim związane. Związana jest również z położnictwem, czyli prowadzeniem ciąży, odbieraniem porodów i opieką nad mamą oraz noworodkiem. Ginekolog Piaseczno Józefosław zajmuje się pacjentkami w każdym wieku i na każdym etapie rozwoju płciowego.

Poradnia ginekologiczna Piaseczno Józefosław – kiedy się zgłosić?

Ginekolog Piaseczno Józefosław to lekarz, którego warto odwiedzać regularnie. Zdrowym pacjentkom zaleca się kontrolę stanu zdrowia mniej więcej raz do roku. Poradnia ginekologiczna Piaseczno Józefosław zachęca również do konsultacji z lekarzem przed rozpoczęciem współżycia, w celu doboru najodpowiedniejszej metody antykoncepcji czy też przed rozpoczęciem starań o dziecko. Ponadto ginekolog Piaseczno Józefosław zajmuje się prowadzeniem ciąży i przeprowadza wszelkie niezbędne wizyty kontrolne oraz badania aż do momentu rozwiązania. Poradnia ginekologiczna Piaseczno Józefosław jest również miejscem oferującym kompleksowe leczenie schorzeń żeńskiego układu płciowego i nieprawidłowości związanych z jego funkcjonowaniem. Do niepokojących objawów sugerujących konieczność konsultacji ze specjalistą należą:

 • wyjątkowo bolesne lub obfite miesiączki,
 • nieregularny cykl miesiączkowy,
 • bóle w podbrzuszu,
 • plamienia, upławy,
 • suchość pochwy,
 • świąd i pieczenie pochwy,
 • bóle w piersiach,
 • ból albo krwawienie podczas lub po stosunku,
 • zbyt wczesne lub opóźnione dojrzewanie,
 • problemy z zajściem w ciążę.

Ginekolog Piaseczno Józefosław dysponuje wszelkim niezbędnym sprzętem do zapewnienia kompleksowej diagnostyki i nowoczesnych metod leczenia. W przychodni działa również punkt pobrań, co ułatwia przeprowadzanie niezbędnych badań laboratoryjnych.

Czym zajmuje się ginekolog Piaseczno Józefosław?

Poradnia ginekologiczna Piaseczno Józefosław oferuje pełen zakres usług związanych z tą dziedziną medycyny. Lekarz przeprowadza między innymi: Lekarze tej specjalności przeprowadzają:

 • konsultacje,
 • badania cytologiczne,
 • badania ultrasonograficzne (USG diagnostyczne).

Poradnia ginekologiczna Piaseczno Józefosław jest również miejscem dla pacjentek zainteresowanych prowadzeniem ciąży przez jednego z naszych lekarzy.

Poradnia ginekologiczna Piaseczno Józefosław – co oferujemy?

Ginekolog Piaseczno Józefosław przyjmuje w ramach działalności nowoczesnego Centrum Medycznego CMP prowadzącego kilkanaście przychodni w całej Warszawie i okolicach. Nasze placówki znane są z nowoczesności oraz przyjaznego podejścia do pacjenta. Oferujemy również atrakcyjne pakiety usług medycznych zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Poradnia ginekologiczna Piaseczno Józefosław przyjmuje zapisy na wizyty telefonicznie, a także online – wystarczy się zarejestrować w Portalu Pacjenta.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach