Skip to main content
A- A A+

Neurolog Warszawa Ursynów

Schorzenia związane z obwodowym oraz ośrodkowym układem nerwowym mogą powodować bardzo poważne zaburzenia, a jednocześnie dawać zróżnicowane objawy. Dlatego ich diagnostyka i leczenie wymagają specjalistycznej wiedzy. Neurolog Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów skierowanych na konsultację neurologiczną, poszukujących porady w tym zakresie, kompleksowej diagnostyki lub leczenia. Działająca w ramach przychodni CMP poradnia neurologiczna Warszawa Ursynów zapewnia szeroki zakres usług świadczonych przez specjalistę z dużym doświadczeniem.

Poradnia neurologiczna Warszawa Ursynów – czym się zajmujemy?

Neurolog Warszawa Ursynów zapewnia pacjentom w każdym wieku kompleksową opiekę obejmującą:

 • konsultacje specjalistyczne,
 • zaawansowaną diagnostykę,
 • leczenie chorób neurologicznych,
 • profilaktykę.

Poradnia neurologiczna Warszawa Ursynów zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich schorzeń układu nerwowego, w tym:

 • choroby Alzheimera,
 • choroby Parkinsona,
 • choroby Creutzfeldta-Jakoba,
 • nerwicy,
 • padaczki,
 • stwardnienia rozsianego,
 • rwy kulszowej oraz innych zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa,
 • migreny i wielu innych.

Pacjenci poradni mają dostęp do różnorodnych badań i metod leczenia dzięki nowoczesnemu wyposażeniu przychodni CMP. Neurolog Warszawa Ursynów dba o indywidualne podejście do każdego pacjenta i dokładną diagnostykę, tak by móc podjąć optymalny rodzaj terapii lub wykluczyć pewne schorzenia.

Neurolog Warszawa Ursynów – jak wygląda wizyta?

Schorzenia neurologiczne mogą dawać wiele zróżnicowanych objawów, dlatego proces diagnostyczny jest w tym przypadku dość złożony. Neurolog Warszawa Ursynów rozpoczyna od analizy historii choroby pacjenta i od wywiadu dotyczącego zaobserwowanych objawów czy też stylu życia. Poradnia neurologiczna Warszawa Ursynów jest też miejscem, w którym przeprowadza się szczegółowe badania. Najważniejszą informację dla specjalisty oferuje zwykle badanie odruchów – np. kolanowego, ramienno-promieniowego czy skroniowego. Zdarza się, że neurolog Warszawa Ursynów podczas wizyty sprawdza równowagę pacjenta, prawidłowość mowy czy chodzenia lub też czucia powierzchniowego. W razie potrzeby może też wypisać skierowanie na dodatkowe badania. Poradnia neurologiczna Warszawa Ursynów dzięki lokalizacji w nowoczesnej placówce, należącej do sieci CMP ma dostęp zarówno do laboratorium diagnostycznego, jak i tomografu komputerowego, RTG, rezonansu magnetycznego, elektroencefalografu oraz pozostałego sprzętu pozwalającego na dokładną diagnozę neurologiczną.

Poradnia neurologiczna Warszawa Ursynów – oferta

Poradnia neurologiczna Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów w ramach ubezpieczeń wykupionych u partnerów CMP, a także odpłatnie. Przychodnia umożliwia pacjentom indywidualnym oraz firmom zakup pakietów pozwalających na korzystanie z opieki zdrowotnej w określonym zakresie. Możliwa jest też doraźna płatność za konsultacje. Na wizytę można się umówić telefonicznie osobiście lub online, za pośrednictwem Portalu Pacjenta. Neurolog Warszawa Ursynów zapewnia każdemu pacjentowi profesjonalną opiekę w oparciu o nowoczesne metody diagnostyki i leczenia.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach