Przychodnia CMP Chmielna

Przychodnia CMP Chmielna jest stosunkowo młodą placówką, ponieważ została założona dopiero w 2008 roku. Oferuje profesjonalne usługi lekarskie z zakresu podstawowej, a także specjalistycznej opieki medycznej, prowadzonych przez najlepszy zespół lekarski oraz diagnostyczny z długoletnim doświadczeniem.

Przychodnia Chmielna – przychodnia Śródmieście

Przychodnia Chmielna

udostępnia pacjentom aż 8 przestronnych, nowocześnie wyposażonych gabinetów medycznych. Ośrodek medyczny leży w dobrze dostępnym miejscu, zapewniając pacjentom brak problemów w przypadku dojazdu pojazdem prywatnym, jak i komunikacją miejską. Dojazd z Centrum jest bardzo wygodny, ponieważ na przystanek niedaleko placówki dojeżdża wiele linii autobusowych i tramwajowych.

Przychodnia CMP Chmielna – zaufaj specjalistom

Pacjenci Przychodni Śródmieście mają dostęp do różnych specjalistów w wielu dziedzinach medycznych na przykład takich jak lekarze pierwszego kontaktu, ginekolodzy, okuliści, alergolodzy, laryngolodzy, dermatolodzy, położne oraz lekarze medycyny rodzinnej. Przychodnia CMP Chmielna zapewnia również wiele wygodnych rozwiązań takich jak bezpłatny parking dla swoich pacjentów tuż obok placówki, możliwość rejestracji droga internetową lub telefoniczną oraz zdalny dostęp do wyników badań laboratoryjnych i recept.

Przychodnia CMP Chmielna – pakiety

Przychodnia CMP Śródmieście przygotowała dla swoich pacjentów możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów lekarskich, pomagając zaoszczędzić im pieniądze w przypadku pojawienia się nagłej choroby. Między innymi, oferta przewiduje kompleksowy pakiet rodzinny, dzięki któremu można zyskać nielimitowany dostęp nawet do 18 wybranych specjalistów, możliwości dokupienia modułu rehabilitacyjnego lub ciążowego oraz nieograniczony wgląd do wszystkich badań diagnostycznych i laboratoryjnych, a także do nielimitowanej konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu lub pediatrą.

Przychodnia Chmielna – otwarta na przyszłe mamy

Rekomendowane są również usługi dla przyszłych matek. Przychodnia Śródmieście w Pakiecie Ciążowym zapewnia również konsultacje położnicze – także po porodzie – konsultacje dla noworodka oraz nieograniczony dostęp do porady lekarza ginekologa, który prowadził cały przebieg ciążowy. Kobiety od 25 tygodnia ciąży mogą bezpłatnie korzystać z bezpłatnych zajęć w szkole rodzenia, które odbywają się w Przychodni CMP Chmielna!

Przychodnia CMP Chmielna – przyjazna kobietom

Dobą opinią cieszą się usługi ginekologiczne świadczone w Przychodni CMP Chmielna. Ginekologia jest to dziedzina, która błędnie, kojarzy się tylko z położnictwem oraz prowadzeniem ciąży. W rzeczywistości obejmuje szerszy zakres specjalizacji. Lekarze ginekolodzy, zajmują się głównie diagnostyką i leczeniem schorzeń układu płciowego u kobiet. Wizyta u tego specjalisty, również jest powiązana między innymi z profilaktyką raka piersi oraz szyjki macicy. Im wcześniej wykryte, tym jest większa szansa wyleczenia, dlatego lekarza zachęcają kobiety do regularnej wizyty w gabinecie. Tego typu usługi są wykonywane przy użyciu nowoczesnych technologii oraz najlepszego sprzętu medycznego dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich pacjentów.

Przychodnia Śródmieście – przychodnia CMP Chmielna przyjmuje na NFZ

Darmowa podstawowa opieka zdrowotna, przysługuje wszystkim pacjentom, którzy złożyli deklarację w ramach świadczenia usług z Narodowego Funduszu Zdrowia. Dzięki temu pacjent może korzystać z porad lekarza internisty, badań diagnostycznych, badań laboratoryjnych bez żadnych opłat. Taką deklaracje można wypełnić bezpośrednio w oddziale lub w domowym zaciszu, dostarczając ja do wybranej przychodni, w tym także do Przychodni Śródmieście.

Adres Przychodni CMP Chmielna

ul. Chmielna 14,

00-020 Warszawa, Mazowieckie

Godziny przyjęć Przychodni CMP Chmielna

Pn.-pt.: 7.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Chmielna

Pn.-pt.: 7:30-16:00
Sobota: 8:00-10:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt:
22 737 50 50,

chmielna@cmp.med.pl

Kierownik oddziału Przychodni CMP Chmielna

Sylwia Wieczorek
sylwia.wieczorek@cmp.med.pl