Skip to main content
A- A A+

Poradnia laryngologiczna-otolaryngolog Warszawa Ochota

Osoby, które chcą skonsultować niepokojące objawy dotyczące narządu smaku, węchu czy słuchu mogą umówić wizytę u specjalisty, jakim jest otolaryngologLaryngolog Warszawa Ochota świadczy usługi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych również w zakresie struktur zlokalizowanych w głowie, szyi, zatokach, śliniankach, węzłów chłonnych. Wśród nich jest nie tylko diagnozowanie zaburzeń — otolaryngolog Warszawa Ochota przeprowadza badania i zabiegi operacyjne.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota to miejsce, gdzie można umówić wizytę prywatną, również w ramach wykupionego pakietu medycznego dla osób prywatnych i firm. Wczesna interwencja pozwala w wielu przypadkach wdrożyć z sukcesem leczenie farmakologiczne.

Otolaryngolog Warszawa Ochota — kiedy na wizytę?

Osoby, które borykają się z nawracającymi nieżytami nosa, częstymi stanami zapalnymi uszu czy mają skrzywioną przegrodę nosa, są kierowane do lekarza o specjalizacji otolaryngolog Warszawa Ochota. CMP zatrudnia specjalistę przyjmującego pacjentów posiadających skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Z jakimi dolegliwościami zgłaszają się oni do specjalisty, którego zatrudnia poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota?

 • Ostre, nawracające, bóle gardła,
 • przewlekły katar i chrypka,
 • oddychanie przez usta, chrapanie,
 • zawroty głowy, omdlenia,
 • zaburzenia słuchu, węchu,
 • bóle i szumy w uszach,
 • pojawienie się wydzieliny z uszu.

Laryngolog Warszawa Ochota diagnozuje choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym. W obszarze jego kompetencji leży leczenie pacjentów z łagodnymi stanami nowotworowymi, guzkami i kostniakami. Pod opieką specjalisty, którego zatrudnia poradnia logopedyczna Warszawa Ochota można pozostawać długofalowo, w CMP prowadzimy też doraźnie konsultacje jednorazowe.

Laryngolog Warszawa Ochota — usługi świadczone przez CMP

W warszawskim oddziale CMP (poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota) pacjentów przyjmuje wykwalifikowany otolaryngolog Warszawa Ochota. W ramach świadczonych usług oferuje:

 • konsultacje dzieci i dorosłych oraz płukanie uszu,
 • badania audiometryczne,
 • usuwanie ciał obcych z nosa/uszu, zakładanie opatrunków,
 • tamponada,
 • wlewki,
 • tympanometria.

Laryngolog Warszawa Ochota posiada kompetencje do wykonywania podstawowych zabiegów (w tym również ze znieczuleniem) z zakresu krypolizy, konchoplastyki, operacji i plastyki podniebienia, wycinania brodawczaków. Część z nich wykonuje nasza poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota.

Na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu oraz historii choroby, laryngolog Warszawa Ochota stawia pacjentowi diagnozę i planuje leczenie. Jeżeli okazują się one niewystarczające, wówczas laryngolog Warszawa Ochota zleca dodatkowe badanie z powyższej listy. Dzięki zebranym danym rozpoznaje choroby, takie jak niedosłuch, głuchota starcza, czyraki ucha, ropnie i ropowice oraz inne, które znacząco obniżają jakość słyszenia oraz życia.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota prowadzi też konsultacje dla osób po urazach mechanicznych, np. złamaniach nosa.

Laryngolog Warszawa Ochota — wizyta

Umówienie wizyty u lekarza, jakim jest otolaryngolog Warszawa Ochota możliwe jest drogą telefoniczną lub za pośrednictwem formularza online. Poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota świadczy usługi dla osób objętych abonamentem medycznym, ale też prywatnie (koszt usługi zgodny z cennikiem znajdującym się na naszej stronie).

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach