Skip to main content
A- A A+

Laryngolog Warszawa Ursynów

Laryngologia to specjalizacja medyczna odpowiadająca za schorzenia ucha, gardła i nosa, a konkretniej górnych dróg oddechowych i narządów zmysłów wyłączeniem oczu. Poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów jest miejscem, do którego można zgłosić się ze schorzeniami dotyczącymi tych narządów. Warto jednak również wiedzieć, że laryngolog Warszawa Ursynów specjalizuje się także w chorobach dotyczących kości skroni, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, oskrzeli oraz tchawicy.

Laryngolog Warszawa Ursynów – kiedy się zgłosić?

Wiele symptomów wskazujących, że poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów jest właściwym miejscem, do którego należy skierować swe kroki, jest dość oczywistych. Jak już wspomniano, laryngolog Warszawa Ursynów leczy bowiem m.in. schorzenia związane z górnymi drogami oddechowymi, które zazwyczaj przejawiają się w sposób niedający wątpliwości co do ich źródła. Poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów najczęściej przyjmuje pacjentów, którzy zauważyli u siebie:

  • przewlekły katar lub krwawienia z nosa,
  • częste oddychanie przez usta,
  • bóle gardła, przewlekłą chrypkę,
  • zawroty i nawracające bóle głowy,
  • guzy szyi i głowy,
  • zaburzenia węchu i smaku,
  • bóle uszu i nieprzyjemne szumy lub też uczucie zatkania uszu skutkujące niedosłuchem,
  • zaburzenia równowagi,
  • problemy z przełykaniem,
  • dziwną wydzielinę z nosa bądź uszu.

Ponadto, laryngolog Warszawa Ursynów jest specjalistą leczącym stany zapalne zatok, gardła, oskrzeli i tchawicy. Zazwyczaj poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów jest miejscem, w którym pojawiają się pacjenci ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu, ale specjalistę można również odwiedzić we własnym zakresie w przypadku wystąpienia niepokojących objawów.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów – diagnostyka i leczenie

Laryngolog Warszawa Ursynów podstawowe informacje o stanie pacjenta zbiera, dokonując wywiadu. Następnie może użyć wziernika lub endoskopu do obejrzenia jamy ustnej i gardła, nosa czy ucha, a także wykonać badanie palpacyjne ślinianek i węzłów chłonnych. Poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów jest częścią nowoczesnej placówki CMP, co oznacza również dostęp do aparatu USG, który niejednokrotnie okazuje się pomocny przy diagnozie. Popularnym badaniem jest też mikrolaryngoskopia. Ponadto laryngolog Warszawa Ursynów może skierować pacjenta na wymazy, biopsje, badania laboratoryjne lub badania obrazowe.

Warto wiedzieć, że laryngolog Warszawa Ursynów leczy farmakologicznie, ale również chirurgicznie i endoskopowo. Poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów jest wyposażona we wszelki sprzęt niezbędny do zapewnienia bezpiecznej i kompleksowej terapii zdiagnozowanych schorzeń.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów – oferta

Stanowiąca część przychodni CMP poradnia laryngologiczna Warszawa Ursynów wyróżnia się nowoczesnością, dostępnością i dogodnym położeniem dla mieszkańców południowych dzielnic Warszawy. Rejestracja na wizytę możliwa jest telefonicznie lub poprzez Portal Pacjenta, online. Laryngolog Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów ubezpieczonych w prywatnych towarzystwach, a także abonamentowych oraz komercyjnych.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach