Przychodnia CMP Białołęka

Przychodnia CMP Białołęka to trzecia filia CMP powstała w 2008 roku. Pacjenci mają do dyspozycji 18 nowoczesnych i przestronnych gabinetów, w których mogą skorzystać z profesjonalnych konsultacji specjalistów i lekarzy pierwszego kontaktu.

Przychodnia Białołęka – kompleksowe usługi

Atutem Przychodni CMP Białołęka jest możliwość wykonania badań laboratoryjnych oraz diagnostyki obrazowej. W tej filii istnieje możliwość konsultacji m.in internistycznych, alergologicznych, chirurgicznych (chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej), ortopedycznych, alergologicznych, onkologicznych, dermatologicznych, diabetologicznych, dietetycznych, ginekologicznych. Przychodnia oferuje szeroki zakres usług ginekologicznych, obejmujących nie tylko podstawowe badania i prowadzenie ciąży, ale również zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych – nowoczesnej metody antykoncepcyjnej.

Przychodnia CMP Białołęka – POZ także na NFZ

Usługi w Przychodni CMP Białołęka są świadczone zarówno w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (w ramach POZ), jak i w ramach opieki prywatnej z możliwością wykupienia pakietu usług medycznych. Przychodnia CMP Białołęka to placówka przyjazna dla dzieci i nastolatków – wykwalifikowani pediatrzy z wieloletnim doświadczeniem pomogą z każdym problemem zdrowotnym, dermatolodzy natomiast znajdą złoty środek na pozbycie się zmian trądzikowych w okresie dojrzewania. Dermatolodzy z Przychodni CMP Białołęka oferują również nowoczesne zabiegi poprawiające właściwości skóry, takie jak mezoterapia, peelingi czy usuwanie znamion skórnych. Dzięki obecności nowoczesnych lekarzy stale rozwijających swoje specjalizacje, przychodnia doskonale dopasowuje się do ludzi poszukujących nie tylko zdrowia, lecz także – piękna, tak pożądanego w dzisiejszych czasach. Obecność kilku specjalistów z dziedzin stomatologii i okulistyki pomaga rozwiązać problem braku terminów – pacjenci kliniki nie muszą obawiać się zbyt długiego oczekiwania na wizytę.

Przychodnia Białołęka – do CMP zarejestrujesz się online

Przychodnia CMP Białołęka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów oferując możliwość rejestracji elektronicznej, bez potrzeby dzwonienia czy opuszczania własnego mieszkania. Przychodnia Białołęka oferuje szeroką gamę usług stomatologicznych, nie tylko z zakresu leczenia, lecz także wybielania zębów, a także odbudowy na włóknie szklanym. Konsultacje lekarskie w atrakcyjnej cenie zapewniają z kolei możliwość oceny stanu zdrowia i zaplanowania dalszego leczenia. Dzięki temu klienci nie muszą obawiać się zbyt dużych wydatków. Podstawowa diagnostyka to klucz do prawidłowego określenia problemu i sposobu jego rozwiązania. Darmowe usługi medyczne obejmują klientów, którzy złożyli deklarację Narodowego Funduszu Zdrowia.

Przychodnia Białołęka – CMP dla przyszłych mam

Przychodnia CMP Białołęka oferuje doskonałą opiekę medyczną dla kobiet ciężarnych, oferując prowadzenie ciąży na każdym jej etapie. Pakiet Ciążowy oferuje nieograniczony dostęp do ginekologów, położnych, lekarzy prowadzących i badań laboratoryjnych. Dla przyszłych mam dostępna jest także bezpłatna, nowoczesna szkoła rodzenia. Przychodnia CMP Białołęka to nowoczesna placówka oferująca szeroki zakres usług z medycyny tradycyjnej i estetycznej – od lat przyciąga do siebie klientów, którzy przekonują się o jakości świadczonych usług i polecają je rodzinie i przyjaciołom.

Adres Przychodni CMP Białołęka

ul. Berensona 11
03-287 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Białołęka

Pn.-pt.: 7.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Białołęka

Pn.-pt.: 7:00-16:00
Sobota: 8:00-11:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50,
berensona@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Białołęka

Paulina Malanowska
paulina.malanowska@cmp.med.pl