Ginekolog Warszawa Białołęka – CMP

Pacjentki, którym potrzebny jest ginekolog, Warszawa Białołęka daje możliwość skorzystania z usług Centrum Medycznego CMP. Również w tym ośrodku działa poradnia ginekologiczna realizująca pełen zakres opieki w tym obszarze. Pacjentki mają m.in. możliwość odbycia konsultacji ginekologiczno-położniczej oraz ginekologiczno-onkologicznej.

Aby umówić dogodny dla siebie termin wizyty, należy skontaktować się z poradnią – telefonicznie bądź bezpośrednio – albo skorzystać z wygodnego systemu rejestracji on-line, za pośrednictwem Portalu Pacjenta CMP.

Poradnia ginekologiczna Warszawa Białołęka – zakres usług

Poradnia ginekologiczna Warszawa Białołęka, działająca w obrębie Centrum Medycznego CMP realizuje pełen zakres usług z zakresu opieki ginekologicznej. Lekarze tej specjalności przeprowadzają:

 • konsultacje (np. przed rozpoczęciem współżycia, związane z doborem antykoncepcji, przygotowaniem do zajścia w ciążę czy bieżące, kontrolne),
 • badania cytologiczne,
 • USG diagnostyczne.

Do poradni mogą się również zgłosić Pacjentki zainteresowane prowadzeniem ciąży przez jednego ze współpracujących z CMP specjalistów.

Ginekolog Warszawa Białołęka – kiedy warto się zgłosić?

Ginekolog Warszawa Białołęka to specjalista, który udziela pełnego zakresu usług z tego zakresu medycyny. Lekarz o specjalności ginekologicznej jest jednym z najważniejszych specjalistów dla każdej kobiety. Dlatego zalecane są regularne wizyty u tego lekarza, minimum raz w roku. Warto podkreślić, że są sytuacje, w których konsultacja z tym specjalistą jest szczególnie zalecana. Są to np.:

 • chęć rozpoczęcia współżycia i dobrania odpowiedniej dla siebie metody antykoncepcji,
 • brak pierwszej miesiączki, mimo ukończenia 16. roku życia,
 • nieregularna menstruacja,
 • zbyt obfite lub bardzo bolesne miesiączki,
 • bóle w podbrzuszu,
 • wydzielina z pochwy (upławy),
 • świąd czy pieczenie strefy intymnej,
 • plamienie oraz ból w trakcie współżycia,
 • podejrzenie ciąży.

W każdej z tych sytuacji specjalistą odpowiedzialną za diagnostykę i ewentualne podjęcie leczenia będzie ginekolog. Warszawa Białołęka zapewnia pomoc tego specjalisty w centrum CMP.

Poradnia ginekologiczna Warszawa Białołęka – jak wygląda badanie?

Wizyta u ginekologa, zwłaszcza ta pierwsza, może budzić obawy – z uwagi na jej intymny charakter. W rzeczywistości jednak Pacjentka nie musi się obawiać. Warto jednak przygotować się na spotkanie z lekarzem. Ginekolog – Warszawa Białołęka czy inny region – przeprowadzi konsultację w ustandaryzowany sposób.

Jej pierwszym etapem będzie wywiad lekarski, w trakcie którego pojawią się m.in. pytania o menstruację, pożycie intymne czy dolegliwości związane z układem rozrodczym. Następnie ginekolog przeprowadzi badanie palpacyjne, a także – w razie potrzeby – diagnostykę USG. W trakcie wizyty może być przeprowadzona również cytologia, a więc wymaz z pochwy. Jej wykonanie jest zalecane minimum raz na 3 lata.

Jak skorzystać z konsultacji, które prowadzi ginekolog? Warszawa Białołęka to miejsce, gdzie Pacjentki mają możliwość umówienia się na wizytę w przychodni CMP. Mogą to zrobić osobiście, telefonicznie bądź przy pomocy elektronicznego systemu rejestracji.


Adres Przychodni CMP Białołęka

ul. Berensona 11
03-287 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Białołęka

Pn.-pt.: 7.30-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Białołęka

Pn.-pt.: 7:30-18:00
Sobota: 8:00-11:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50
berensona@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta