Przychodnia CMP Tarchomin

Przychodnia CMP Tarchomin jest najnowszą, 19-stą placówką w naszej sieci. Składa się z 7 gabinetów specjalistycznych i 1 zabiegowego. Placówka funkcjonuje jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz świadczy usługi prywatne.

 

Przychodnia Tarchomin – Specjalistyczne usługi medyczne w ramach NFZ i abonamentu

Przychodnia CMP Tarchomin zlokalizowana przy ulicy Strumykowej 4 i świadczy swoje usługi m.in. jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wystarczy w deklaracji ubezpieczeniowej wskazać tę placówkę, by to właśnie tu móc korzystać ze świadczeń refundowanych przez NFZ. Placówka oferuje także specjalistyczne usługi medyczne, dostępne dla każdego w ramach prywatnej opieki zdrowotnej. Przyjmujemy pacjentów ubezpieczeniowych korzystających z pakietów prywatnych towarzystw i firm medycznych, a także pacjentów komercyjnych. Przychodnia CMP Tarchomin oferuje też własne abonamenty pozwalające na korzystanie z usług placówki zgodnie z wybranym i opłaconym pakietem.

Oddział Tarchomin jest przychodnią rodzinną. Zapewnia dostęp do lekarzy takich specjalizacji jak: interna, ginekologia, endokrynologia, okulistyka, diabetologia, a także pediatria i neurologia dziecięca. Nowoczesne wyposażenie zapewnia możliwość przeprowadzania niezbędnych badań diagnostycznych, jak EKG czy spirometria. Przychodnia CMP Tarchomin prowadzi ponadto punkt pobrań próbek do badań laboratoryjnych. Świadczy również usługi z zakresu medycyny pracy i usługi pielęgniarskie. Nasz wykwalifikowany personel jest do dyspozycji każdego pacjenta.

Oddział CMP Tarchomin – Przyjazny i dostępny

Przychodnia Tarchomin czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Punkt pobrań w godzinach od 8 do 13.00. Korzystna lokalizacja placówki sprawia, że przychodnia CMP Tarchomin łatwo zaspokoi potrzeby mieszkańców okolicznych dzielnic – Młocin, Nowodworów i Henrykowa.

Placówka CMP Tarchomin stawia na wysoki standard usług medycznych. Dbamy nie tylko o wyposażenie gabinetów, ale również o kompetencje naszego personelu. W przyjaznej i profesjonalnej atmosferze świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z prawami Pacjenta. W naszej przychodni mile widziani są Pacjenci w każdym wieku, a wielu z naszych lekarzy specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu dzieci.

Przychodnia CMP Tarchomin zaprasza do rejestracji osobistej i telefonicznej pod numerem 22 300 26 36 na wizyty w naszej placówce. Staramy się, aby czas oczekiwania na konsultację ze specjalistą był możliwie jak najkrótszy. Chętnie odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z naszą ofertą abonamentów na leczenie w przychodniach CMP.

Adres Przychodni CMP Tarchomin

ul. Strumykowa 4,

03-138 Warszawa

Miejsca parkingowe ogólnodostępne, znajdują się wzdłuż ul. Strumykowej.

Godziny przyjęć Przychodni CMP Tarchomin

Pn.-pt.: 8.00-20.00

Sobota: 8.00 - 14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Tarchomin

Pn.-pt.: 8:00-13:00

Skontaktuj się z nami

Rezerwacja Wizyt: 22 737 50 50,

tarchomin@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Tarchomin

Monika Skiba
'monika.skiba@cmp.med.pl'