Skip to main content
A- A A+

Ginekolog Warszawa Łomianki

Ginekologia zajmuje układem rozrodczym kobiet w szeroko rozumianym zakresie. Obejmuje zarówno położnictwo, czyli prowadzenie ciąży, rozwiązanie i opiekę nad matką w połogu, jak i diagnozowanie, leczenie oraz profilaktykę chorób kobiecych. Ginekolog Warszawa Łomianki jest lekarzem, który towarzyszy pacjentkom przez całe ich życie, od wieku dojrzewania, po okres post menopauzalny. Ze względu na specyfikę przeprowadzanych badań niezbędna jest też umiejętność jego komunikacji z pacjentką oraz stworzenia atmosfery wzajemnego zaufania. Zakres działań w obrębie tej dziedziny jest wyjątkowo szeroki ze względu na różnorodność problemów, jakie dotykają panie w różnym wieku. Dlatego poradnia ginekologiczna Warszawa Łomianki jest placówką, którą mogą odwiedzać zarówno nastolatki, jak i seniorki.

Ginekolog Warszawa Łomianki – profilaktyka

Jednym z wielu obowiązków, jakie ma lekarz ginekolog Warszawa Łomianki, jest propagowanie oraz przeprowadzanie badań profilaktycznych. Kobiety są narażone na nowotwory, wśród których największe zagrożenie stwarzają rak piersi i szyjki macicy. Dlatego powinny raz w roku odwiedzać gabinet w celu przeprowadzenia cytologii. Poradnia ginekologiczna Warszawa Łomianki dysponuje też aparaturą niezbędną do wykonania mammografii. Jest ona drugim z kolei badaniem, które powinno być regularnie przeprowadzane u kobiet, szczególnie w okresie przekwitania.

Poradnia ginekologiczna Warszawa Łomianki – prowadzenie ciąży

Położnictwo oraz prowadzenie ciąży są czynnościami, z którymi najczęściej kojarzy się ginekologia. Narodziny dziecka to nie tylko ważne wydarzenie w życiu rodziców, ale też odpowiedzialność. Aby płód rozwijał się prawidłowo, niezbędne jest stałe monitorowanie go za pomocą bezpiecznych metod. W przypadku dostrzeżonych nieprawidłowości ginekolog Warszawa Łomianki, może podjąć odpowiednie działania, aby przywrócić równowagę organizmu i zapewnić dziecku jak najlepsze warunki do przyjścia na świat.

Ginekolog Warszawa Łomianki – diagnostyka i leczenie chorób

Poradnia ginekologiczna Warszawa Łomianki jest również miejscem, do którego mogą się zgłosić panie z różnymi problemami zdrowotnymi w obrębie układu rozrodczego. Na konsultacje warto się umówić, jeśli pojawią się objawy, takie jak:

  • bolesne lub bardzo obfite miesiączki,
  • krwawienie między miesiączkami,
  • plamienie,
  • ból w podbrzuszu,
  • pieczenie lub świąd okolic intymnych,
  • zmiana koloru, zapachu lub konsystencji wydzieliny z pochwy,
  • ból podczas współżycia,
  • niekorzystna reakcja na antykoncepcję,
  • podejrzenie ciąży,
  • problemy z zajściem w ciążę.

Ginekolog Warszawa Łomianki pomaga też rozwiązywać problemy kobiet w okresie klimakterium, przepisując odpowiednie preparaty regulujące gospodarkę hormonalną i ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

Poradnia ginekologiczna Warszawa Łomianki – oferta

Poradnia ginekologiczna Warszawa Łomianki przyjmuje wszystkie panie, które chcą przeprowadzić badania profilaktyczne lub skonsultować się z lekarzem w związku z występującymi dolegliwościami. Rejestracji można dokonać zarówno osobiście, jak i telefonicznie lub mailowo. Na wizytę pacjentki mogą się też umówić za pośrednictwem Portalu Pacjenta. Podczas pierwszej wizyty ginekolog Warszawa Łomianki przeprowadzi wywiad oraz odpowiednie badania diagnostyczne, takie jak USG przez powłoki brzuszne czy badanie palpacyjne piersi. Konsultacje zawsze przebiegają w pozytywnej atmosferze.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach