Ortopeda Warszawa Mariańska (rondo ONZ)

Ortopeda Warszawa Mariańska specjalizuje się w działaniu i schorzeniach układu ruchu. Przedmiotem zainteresowania lekarza tej specjalności są przede wszystkim kości, stawy i kręgosłup. Poradnia ortopedyczna Warszawa Mariańska jest jednak również miejscem, w którym można skonsultować swoje wątpliwości dotyczące zdrowia układu mięśniowego, więzadeł, a nawet powiązanych naczyń krwionośnych i nerwów oraz uzyskać profesjonalną pomoc w tym zakresie. Ponadto, ortopeda Warszawa Mariańska, zapewnia wsparcie pourazowe pacjentom w każdym wieku.

Czym zajmuje się poradnia ortopedyczna Warszawa Mariańska?

Poradnia ortopedyczna Warszawa Mariańska oferuje pomoc w związku z różnymi schorzeniami narządu ruchu. Nasi lekarze diagnozują i leczą między innymi:
 • urazy (przede wszystkim kończyn), takie jak złamania, skręcenia, zwichnięcia, stłuczenia,
 • choroby kręgosłupa – zwyrodnienia, rwę kulszową, dyskopatie itp.,
 • zmiany przeciążeniowe – np. zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty, kolano biegacza itp.,
 • przewlekłe choroby kości i stawów,
 • wady postawy,
 • choroby zapalne kości i stawów,
 • nowotwory kości.
Dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi oraz zaawansowanemu sprzętowi poradnia ortopedyczna Warszawa Mariańska zapewnia szybką i fachową pomoc każdemu pacjentowi. Wszelkie niezbędne badania diagnostyczne (np. często używane badania obrazowe takie jak RTG, rezonans magnetyczny czy USG) można wykonać na miejscu, co stanowi ułatwienie dla pacjenta. Dzięki temu ortopeda Warszawa Mariańska może też szybko otrzymać wyniki do analizy.

Ortopeda rondo ONZ – kiedy się zgłosić?

Ortopeda rondo ONZ przyjmuje pacjentów w każdym wieku, którzy zauważyli u siebie objawy mogące wskazywać na schorzenia lub urazy układu ruchu. Zwykle do gabinetu trafiają osoby skierowane przez lekarza POZ. Poradnia ortopedyczna rondo ONZ daje również możliwość umówienia się na wizytę prywatnie, bez potrzeby dostarczenia skierowania. Do najczęściej doskwierających naszym pacjentom objawów należą:
 • ból – zlokalizowany w obrębie kończyn, stawów, kręgosłupa lub mostka,
 • drętwienie kończyn,
 • wady postawy,
 • migreny i szumy uszne.
Ortopeda rondo ONZ zajmuje się również profilaktyką, ważną szczególnie u dzieci. Zaleca się regularne wizyty kontrolne z dziećmi, począwszy od pierwszych tygodni życia. Poradnia ortopedyczna rondo ONZ jest miejscem, w którym można uzyskać wczesne rozpoznanie w zakresie wad postawy i podjąć odpowiednie środki zapobiegawcze.

Poradnia ortopedyczna rondo ONZ – oferta

Ortopeda rondo ONZ działa w ramach przychodni CMP zlokalizowanej przy ul. Mariańskiej 1. To nowoczesna placówka dysponująca zaawansowanym sprzętem i jest stworzona z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie każdego pacjenta. Poradnia ortopedyczna rondo ONZ przyjmuje zarówno pacjentów posiadających prywatne ubezpieczenie zdrowotne, jak i komercyjnych, w tym posiadaczy abonamentów CMP. Możliwa jest wygodna rejestracja internetowa poprzez Portal Pacjenta, a także rejestracja telefoniczna i osobista.


Adres Przychodni CMP Mariańska

ul. Mariańska 1
00-123 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7.00-20.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7:00-16:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji wizyt: 22 737 50 50,


marianska@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta