Skip to main content
A- A A+

Neurolog Warszawa Chmielna

Neurolog Warszawa Chmielna bada i leczy pacjentów, którzy mają problemy i schorzenia wiążące się z mózgiem. Poradnia neurologiczna Warszawa Chmielna daje dostęp do bardzo dobrych specjalistów, ale także do odpowiedniej technologii diagnostycznej. Neurolog Warszawa Chmielna zapewnia indywidualne podejście do pacjenta oraz troskliwą i dokładną opiekę podczas diagnozowania i dalszego leczenia choroby.

Poradnia neurologiczna Warszawa Chmielna – czym się zajmuje?

Neurolog Warszawa Chmielna zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń obejmujących układ nerwowy człowieka, czyli przede wszystkim mózgu i rdzenia kręgowego. Często neurolog Warszawa Chmielna z racji, że neurologia jest pochodną psychiatrii może świadczyć usługi leczenia także w tym obszarze. Poradnia neurologiczna Warszawa Chmielna zajmuje się leczeniem, np.:

 • padaczki,
 • choroby Parkinsona,
 • udaru mózgu,
 • choroby Alzheimera,
 • nerwicy,
 • stwardnienia rozsianego.

Poradnia neurologiczna Warszawa Chmielna zajmuje się także opieką i rehabilitacją osób, które przeszły, np. udar mózgu. Pierwsza wizyta zaczyna się od szczegółowego wywiadu z pacjentem. Następnie neurolog Warszawa Chmielna bada pacjenta pod względem połączeń nerwowych, czyli sprawdza m.in. funkcje motoryczne, reakcje na bodźce czy odruchy kolanowe. Poradnia neurologiczna Warszawa Chmielna może zlecić także dodatkowe badania, jak USG, tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny, by odpowiednio zdiagnozować przypadłość pacjenta. Poradnia neurologiczna Warszawa Chmielna jak nikt inny zadba o zdrowie każdej osoby.

Neurolog Warszawa Centrum – kiedy się udać?

Poradnia neurologiczna Warszawa Centrum zaleca, by do specjalisty udać się w przypadku występowania objawów, jak np.:

 • bóle różnych części ciała,
 • problemy z czuciem w kończynach,
 • częste kurcze mięśni,
 • zaburzenia w utrzymaniu równowagi,
 • problemy ze snem,
 • problemy z koncentracją i pamięcią,
 • częste zawroty głowy.

Neurolog Warszawa Centrum pomaga także w kwestii problemów z utratą przytomności czy koordynacji ruchowej. Poradnia neurologiczna Warszawa Centrum troskliwie dba o zdrowie swoich pacjentów, dlatego zalecane jest zwracanie uwagi na nawet najbardziej błahe objawy występujące w codziennym funkcjonowaniu. Neurolog Warszawa Centrum dokładnie zbada pacjenta i stwierdzi, czy dane schorzenie ma podłoże neurologiczne. Neurolog Warszawa Centrum radzi, że nawet najbardziej niepozornych objawów nie należy lekceważyć, ponieważ to szczególnie one mogą świadczyć o poważnej chorobie. Neurolog Warszawa Centrum rozpocznie leczenie pacjenta natychmiast po zdiagnozowaniu. To i wszelkie inne badania są możliwe do wykonania od razu na miejscu. Poradnia neurologiczna Warszawa Centrum to jedno miejsce, które oferuje szeroki wachlarz badań oraz leczenia.

Poradnia neurologiczna Warszawa Centrum – oferta

Poradnia neurologiczna Warszawa Centrum to nie tylko możliwość kompleksowego leczenia. Oferuje również dogodną lokalizację, przy ulicy Chmielnej w Warszawie, dzięki czemu nie będzie większych problemów z dostaniem się do specjalisty. Neurolog Warszawa Centrum realizuje wszystkie zapisy, w jak najkrótszym czasie, dzięki czemu nie trzeba czekać na wizytę kilka miesięcy.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach