Skip to main content
A- A A+

Lekarz rodzinny Warszawa Białołęka

Pacjenci, którym potrzebna jest przychodnia rodzinna, Warszawa Białołęka daje możliwość skorzystania z usług medycznych w Centrum Medycznym CMP. Lekarze rodzinni przyjmują tutaj zarówno w ramach Bezpłatnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej (NFZ), jak i w ramach ubezpieczenia prywatnego.

Pacjent ma prawo wybrać 2 razy w roku to, kim będzie jego lekarz rodzinny. Warszawa Białołęka zapewnia dostęp do nowoczesnych placówek medycznych, w których można uzyskać właśnie taką pomoc. Deklarację można złożyć w recepcji Centrum Medycznego CMP.

Lekarz rodzinny Warszawa Białołęka – czym się zajmuje?

Lekarz rodzinny Warszawa Białołęka to specjalista pierwszego kontaktu, do którego Pacjent może się zgłosić ze wszelkimi dolegliwościami. Jego zadaniem jest udzielenie Pacjentowi podstawowej pomocy medycznej i – gdy zajdzie taka potrzeba – skierowanie go na konsultacje z lekarzem odpowiedniej specjalności.

Ponadto przychodnia rodzinna Warszawa Białołęka jest miejscem leczenia doraźnego chorób przewlekłych, takich jak m.in. nadciśnienie tętnicze czy cukrzyca. Lekarz podstawowej opieki medycznej – po uzyskaniu zaświadczenia od specjalisty – jest m.in. uprawniony do przepisywania leków zaleconych przez niego, jak również do prowadzenia bieżących konsultacji z pacjentem.

Lekarz rodzinny Warszawa Białołęka – jak wybrać?

Każdy Pacjent ma prawo do tego, aby zadecydować, kim będzie jego lekarz rodzinny. Warszawa Białołęka to miejsce, gdzie można skorzystać w tym zakresie z usług Centrum Medycznego CMP. Aby zapisać się tutaj do lekarza rodzinnego w ramach bezpłatnej opieki NFZ, Pacjent musi wypełnić stosowną deklarację. Ma to tego prawo bez ponoszenia dodatkowych kosztów 2 razy w ciągu roku.

Wypełnienie deklaracji trwa kilka minut, a w jej wypisaniu pomoże pracownik recepcji CMP. Po zakończeniu procedur pacjenta może przyjąć lekarz rodzinny Warszawa Białołęka.

Warto wiedzieć, że przychodnia rodzinna, poza opieką lekarza rodzinnego zapewnia dostęp do opieki pielęgniarskiej, bezpłatnych badań diagnostycznych i laboratoryjnych, wizyt domowych, szczepień obowiązkowych. Pacjenci mogą na wizyty i badania umawiać się zarówno bezpośrednio w recepcji czy telefonicznie, jak również korzystając z przyjaznego systemu on-line.

Przychodnia rodzinna Warszawa Białołęka to nie wszystko

Lekarz rodzinny, choć jest tym, z którym Pacjenci kontaktują się w pierwszej kolejności, może natrafić na problem medyczny, który będzie wymagał odesłania chorego do specjalisty. Dlatego Centrum Medyczne CMP na Białołęce zapewnia Pacjentom również możliwość odbycia konsultacji ze specjalistami innych dziedzin medycyny. Oznacza to, że kiedy lekarz rodzinny skieruje np. do okulisty, chirurga czy ortopedy, wizytę będzie można odbyć w tym samym ośrodku medycznym lub ustalić ją w jednym z pozostałych Centrów CMP na terenie stolicy.

Dodatkowych informacji o godzinach przyjmowania lekarzy rodzinnych, jak również o personelu medycznym przyjmującym w CMP na Białołęce udzielają pracownicy. Na konsultację można się umówić drogą telefoniczną, internetową lub podczas osobistej wizyty w tym Centrum Medycznym.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach