Okulista Warszawa Mariańska (rondo ONZ)

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów, dlatego z pewnością warto o niego dbać. Pomaga w tym okulista Warszawa Mariańska. Nie daj się problemom, które będą zaburzać Twoje codzienne funkcjonowanie i nie pozwól, by zły wzrok negatywnie wpłynął na bezpieczeństwo. Poradnia okulistyczna Warszawa Mariańska pomoże Ci w komfortowych warunkach skontrolować widzenie, a w razie potrzeby skorzystać z odpowiedniego leczenia. W tym gabinecie uzyskasz profesjonalną pomoc również w zakresie wszelkich chorób i urazów oczu.

Czym zajmuje się poradnia okulistyczna Warszawa Mariańska?

Poradnia okulistyczna Warszawa Mariańska zapewnia kompleksową opiekę w zakresie rozpoznawania i leczenia rozmaitych schorzeń związanych z narządem wzroku. Oferta gabinetu obejmuje zarówno diagnostykę, jak i różne metody terapii. Okulista Warszawa Mariańska pomaga w schorzeniach, takich jak:
 • wady refrakcji (krótko- i dalekowzroczność oraz astygmatyzm),
 • infekcje oka – np. zapalenie spojówek, rogówki, tęczówki,
 • jaskra,
 • zaćma,
 • nużyca,
 • zwyrodnienie plamki żółtej,
 • retinopatia cukrzycowa.
W zależności od wykrytego rodzaju schorzenia dobierane są odpowiednie metody leczenia. Poradnia okulistyczna Warszawa Mariańska to nie tylko miejsce, w którym można skontrolować prawidłowość widzenia i dostać receptę na okulary. Pacjenci mogą otrzymać też receptę na leki, skierowanie na zabieg okulistyczny itp. Okulista warszawa Mariańska zapewnia kompleksową pomoc medyczną pacjentom w każdym wieku.

Okulista rondo ONZ – kiedy się zgłosić?

Okulista rondo ONZ zapewnia profesjonalną pomoc wszystkim pacjentom odczuwającym dolegliwości, takie jak:
 • pogorszenie ostrości widzenia (na stałe lub tylko w określonych sytuacjach),
 • stany zapalne spojówek lub powiek,
 • uczucie „piasku pod powiekami” lub częste zmęczenie oczu,
 • bóle głowy,
 • zaburzenia widzenia barw,
 • podejrzenie infekcji oka.
Poradnia okulistyczna rondo ONZ zapewnia również profesjonalną pomoc pourazową.   Ponadto warto pamiętać o regularnych wizytach kontrolnych. Okulista rondo ONZ umożliwia pacjentom sprawdzenie ostrości widzenia oraz wykonanie podstawowych badań sprawdzających stan gałki ocznej czy dna oka. Problemy ze wzrokiem i jego narządami wcale nie dotyczą tylko osób w zaawansowanym wieku. Dlatego poradnia okulistyczna rondo ONZ zaleca udanie się na wizytę przynajmniej raz na 2 lata. U osób po 40. roku życia, diabetyków, a także osób z wadami wzroku, chorobami oczu, chorobami reumatycznymi i naczyniowymi zazwyczaj wskazane są częstsze kontrole.

Poradnia okulistyczna rondo ONZ – oferta

Poradnia okulistyczna rondo ONZ działa w ramach nowoczesnej placówki medycznej należącej do sieci CMP. Przyjazny gabinet dysponuje zaawansowanym sprzętem do diagnostyki rozmaitych schorzeń związanych z narządem wzroku, a wykwalifikowana kadra zapewnia każdemu pacjentowi kompleksową opiekę. Okulista rondo ONZ przyjmuje pacjentów w ramach posiadanego ubezpieczenia zdrowotnego NFZ wyłącznie ze skierowaniem od lekarza POZ. Bez skierowania można się umówić na wizytę prywatną. Poradnia okulistyczna rondo ONZ prowadzi rejestrację osobistą, telefoniczną i online – za pośrednictwem Portalu Pacjenta.


Adres Przychodni CMP Mariańska

ul. Mariańska 1
00-123 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7.00-20.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7:00-16:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji wizyt: 22 737 50 50,


marianska@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta