Skip to main content
A- A A+

Internista Warszawa Gocław

Interna to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami wewnętrznymi i podstawa dla wszystkich innych specjalizacji. Internista bywa utożsamiany z lekarzem pierwszego kontaktu lub lekarzem rodzinnym, jednak nie zawsze ma to pokrycie w rzeczywistości. W istocie interna jest specjalizacja bardzo szeroką, łączącą wiedzę z wielu innych gałęzi medycyny. W swojej istocie traktuje organizm człowieka holistycznie, promując leczenie całego ciała, a nie jedynie jego części zidentyfikowanych jako „chore”. Poradnia internistyczna Warszawa Gocław zapewnia swoim pacjentom dostęp do usług doświadczonych specjalistów tej dziedziny.

Czym zajmuje się internista – Warszawa Gocław

Dzięki całościowej wiedzy na temat działania organizmu człowieka lekarz tej specjalności odpowiada przede wszystkim za diagnostykę wielu schorzeń. Inernista Warszawa Goclaw przyjmuje pacjentów z różnymi objawami, często również takich, którzy nie są pewni, do jakiego specjalisty powinni udać się ze swoją dolegliwością. Zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób obejmujących:

  • układ oddechowy,
  • układ krążenia i serce,
  • układ moczowy,
  • układ pokarmowy,
  • układ kostno-stawowy,
  • układ dokrewny.

Diagnozuje też cukrzycę i jej powikłania. W razie potrzeby internista Warszawa Gocław może skierować pacjenta na dodatkowe badania lub też na konsultacje do lekarza właściwej specjalności. Do jego uprawnień należy również wypisywanie recept, a także kierowanie na: rehabilitację, zabiegi, turnusy w uzdrowiskach i sanatoriach, oddział szpitalny. Wykonuje też proste badania (np. palpacyjne brzucha lub tarczycy albo pomiar ciśnienia) oraz zabiegi (np. cewnikowanie). Może również przeprowadzić kwalifikację do szczepienia.

Z jakimi objawami się zgłosić – internista Warszawa Gocław

Poradnia internistyczna Warszawa Gocław dostępna jest dla wszystkich pacjentów chcących zasięgnąć profesjonalnej pomocy lub porady medycznej. Można się do niej zgłosić z różnymi objawami ze strony wymienionych wyżej układów lub też z dolegliwościami niewiadomego pochodzenia. Internista Warszawa Gocław ma szeroką wiedzę na temat mechanizmów zachodzących w organizmie i powiązań pomiędzy poszczególnymi narządami, dzięki czemu pomoże w rozpoznaniu wielu schorzeń i przedstawi odpowiednie zalecenia. Udzieli też porad dotyczących profilaktyki określonych chorób i zdrowego stylu życia. Dbamy o to, by internista Warszawa Gocław kojarzył się naszym pacjentom z empatią i możliwością uzyskania rzetelnej pomocy.

Poradnia internistyczna Warszawa Gocław – oferta przychodni CMP

Nasza placówka jako część sieci przychodni CMP stara się dorównać wysokim standardom, które w nich obowiązują. Oferujemy dostęp do doświadczonych lekarzy-specjalistów, a także zaawansowany sprzęt i indywidualne podejście do pacjenta. Internista Warszawa Gocław przyjmuje w nowoczesnym, przyjaznym gabinecie i stara się poświęcić każdemu pacjentowi wymaganą ilość czasu. Proponujemy również dogodne formy zapisu na wizyty (osobiście, telefonicznie, mailowo lub online przez Portal Pacjenta) oraz krótki czas oczekiwania na termin. Poradnia internistyczna Warszawa Gocław przyjmuje pacjentów komercyjnych, abonamentowych i objętych refundacją ubezpieczeniową.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach