Przychodnia CMP Łomianki

Przychodnia CMP Łomianki to placówka otwarta jako dwunasta w naszej sieci. Składa się z siedmiu gabinetów specjalistycznych i jednego zabiegowego. Nowoczesne wnętrza zajmują 240 m2. Przychodnia Łomianki funkcjonuje jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz świadczy usługi prywatne.

Przychodnia CMP Łomianki – specjalistyczne usługi medyczne dla każdego

Przychodnia CMP Łomianki zlokalizowana przy ulicy Warszawskiej 55 (nad restauracją SPOT) świadczy swoje usługi m.in. jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wystarczy w deklaracji ubezpieczeniowej wskazać naszą placówkę, by to właśnie tu móc korzystać ze świadczeń refundowanych przez NFZ. Przychodnia Łomianki to jednak również specjalistyczne usługi medyczne dostępne dla każdego w ramach prywatnej opieki zdrowotnej. Przyjmujemy pacjentów ubezpieczeniowych korzystających z pakietów prywatnych towarzystw i firm medycznych, a także pacjentów komercyjnych. Przychodnia CMP Łomianki oferuje też własne abonamenty pozwalające na korzystanie z usług placówki zgodnie z wybranym i opłaconym pakietem.

Przychodnia Łomianki zapewnia dostęp do lekarzy takich specjalizacji jak: interna, pediatria, ginekologia, endokrynologia, urologia, okulistyka, neurologia i inne. Nasze usługi skierowane są do całej rodziny. Nowoczesne wyposażenie zapewnia możliwość przeprowadzania niezbędnych badań diagnostycznych oraz skutecznego leczenia wielu schorzeń. Przychodnia CMP Łomianki prowadzi ponadto punkt pobrań próbek do badań laboratoryjnych. Świadczy również usługi pielęgniarskie. Nasz wykwalifikowany personel jest do dyspozycji każdego pacjenta.

Przychodnia Łomianki – dostępna i przyjazna

Przychodnia Łomianki wyróżnia się m.in. ze względu na nowoczesne wyposażenie i przestronne wnętrza. To jednak nie wszystko. Pragnąc być jak najbliżej naszych pacjentów, oferujemy wydłużone godziny przyjęcia. Przychodnia CMP Łomianki czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00, a także w soboty w godzinach 8.00 – 14.00. Dzięki temu korzystanie z naszych usług jest ułatwione. Korzystna lokalizacja placówki sprawia, że przychodnia Łomianki jest łatwo dostępna również dla mieszkańców okolicznych miejscowości i północno-zachodnich dzielnic Warszawy.

Oprócz dostępności przychodnia Łomianki stawia na wysoki standard usług medycznych. Dbamy nie tylko o wyposażenie gabinetów, które pozostaje na wysokim poziomie, ale również o kompetencje naszego personelu. Chcemy, by przychodnia CMP Łomianki była również miejscem, w którym każdy pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo, dlatego staramy się w każdej sytuacji zachowywać nie tylko rzetelność, ale również empatię.

Przychodnia CMP Łomianki zaprasza do rejestracji osobistej, telefonicznej i mailowej na wizyty w naszej placówce. Staramy się, aby czas oczekiwania na konsultację ze specjalistą był możliwie jak najkrótszy. Chętnie odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z naszą ofertą abonamentów na leczenie w przychodniach CMP.

Adres Przychodni CMP Łomianki

ul. Warszawska 55
(przystanek Lwowska, restauracja SPOT) 05-092 Łomianki, Mazowieckie

Godziny przyjęć Przychodni CMP Łomianki

Pon - Pt: 7.40-20.00 Sob: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Łomianki

Pn.-pt.: 7:40-11:00 Sobota: 8:00-11:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt:
22 737 50 50
lomianki@cmp.med.pl

kierownik oddziału Przychodni CMP Łomianki

Monika Skiba
'monika.skiba@cmp.med.pl'