Skip to main content
A- A A+

Psychiatra Warszawa Chmielna

Zdrowie nie ogranicza się jedynie do fizycznych problemów, ale także tych, które mają miejsce wewnątrz mózgu – psychice. Psychiatra Warszawa Chmielna zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem różnego rodzaju zaburzeń oraz chorób psychicznych. Poradnia psychiatryczna Warszawa Chmielna w leczeniu zaburzeń wykorzystuje przede wszystkim środki farmakologiczne oraz psychoedukację. Umożliwia to postrzeganie pacjenta jako całości – obejmuje więc nie tylko zdrowie psychiczne, ale też ludzki organizm w kontekście układów np. hormonalnego, nerwowego czy krążeniowego.

Poradnia psychiatryczna Warszawa Chmielna – czym się zajmuje?

Poradnia psychiatryczna Warszawa Chmielna zajmuje się przede wszystkim diagnozowaniem, badaniem i leczeniem pacjentów z różnymi problemami, zaburzeniami czy chorobami psychicznymi. Lekarz psychiatra Warszawa Chmielna bada wszelkiego rodzaju objawy, biorąc pod uwagę głównie medyczny punkt widzenia. By skutecznie leczyć pacjentów psychiatra Warszawa Chmielna może wykorzystywać farmakoterapię, czyli kurację lekami. W razie konieczności jako dodatkową formę leczenia specjalista może zlecić pacjentowi terapię oraz wyznaczyć wizyty kontrolne. Wszystko to by raz na zawsze pozbyć się problemu swojego pacjenta.

Poradnia psychiatryczna Warszawa Chmielna umożliwia pacjentom otrzymanie prawidłowej diagnozy oraz pozwala na wdrożenie odpowiedniego leczenia. Wśród najczęściej spotykanych i leczonych chorób pojawiają się:

 • Depresja;
 • Trauma;
 • Zaburzenia lękowe;
 • Zaburzenia emocjonalne;
 • Żałoba;
 • Zaburzenia odżywiania.

Oprócz powyższych poradnia psychiatryczna Warszawa Chmielna pomaga diagnozować i leczyć szereg różnych innych zaburzeń oraz chorób. Wizyta u psychiatry często wiąże się ze sporym stresem, nie należy się jej jednak obawiać, ponieważ zdrowie jest najważniejsze, a psychiatra Warszawa Chmielna pomoże w każdym przypadku.

Poradnia psychiatryczna Warszawa Centrum – kiedy się zgłosić?

Na wizytę należy się umówić kiedy u pacjenta pojawiają się długotrwałe oraz dokuczliwe zmiany w codziennym funkcjonowaniu i samopoczuciu. Psychiatra Warszawa Centrum przyjmie pacjentów, którzy zaobserwowali u siebie objawy, takie jak:

 • Bezsenność;
 • Rozkojarzenie;
 • Wycofywanie się z relacji rodzinnych oraz społecznych;
 • Poczucie osamotnienia;
 • Stałe przygnębienie oraz spadek energii;
 • Poczucie bezradności;
 • Słyszenie głosów lub dostrzeganie obiektów, których nie słyszą i nie widzą inni;
 • Objawy somatyczne np. somatyczne bóle głowy, brzucha, stawów, nudności itp.

Powyższe objawy mogą, chociaż nie muszą, świadczyć o zaburzeniach lub chorobach psychicznych. Poradnia psychiatryczna Warszawa Centrum zaleca jednak, by nie bagatelizować żadnych objawów i od razu zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy odpowiednio zdiagnozują pacjenta i jego problem.

Psychiatra Warszawa Centrum – nasza oferta

Poradnia psychiatryczna Warszawa Centrum oferuje kompleksową opiekę doświadczonego specjalisty oraz gwarantuje anonimowość pacjenta. Dodatkowo poradnia psychiatryczna Warszawa Centrum zapewnia dogodną lokalizację gabinetu, przy ulicy Chmielnej w Warszawie, gdzie bez problemu można dojechać samochodem czy komunikacją miejską. W przypadku trudności w codziennym funkcjonowaniu, potrzeba konsultacji z psychiatrą może być duża, dlatego też staramy się umożliwić jak najkrótszy czas oczekiwania.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach