Skip to main content
A- A A+

Poradnia internistyczna Warszawa Ochota

W stolicy działa poradnia internistyczna Warszawa Ochota. W ramach świadczonych przez nią usług możliwe jest skorzystanie z konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu. Jak sama nazwa wskazuje, internista Warszawa Ochota ocenia ogólny stan zdrowia pacjenta. Często kieruje chorego na dodatkowe badania oraz konsultacje z innymi lekarzami (jeśli zakres choroby i sposób jej leczenia nie należą do jego kompetencji). Ma wiedzę, która pozwala mu diagnozować problemy związane z układem oddechowym, trawiennym, kostno-stawowym, mięśniowym, krążenia, tkanki łącznej.

Wizytę w miejscu, jakim jest poradnia internistyczna Warszawa Ochota można umówić również doraźnie, w razie wystąpienia objawów charakterystycznych dla przeziębienia czy grypy. Pacjenci mogą korzystać z usług lekarza jednorazowo — gdy zajdzie taka potrzeba, jak również pozostawać pod długofalową opieką specjalisty, którego zatrudnia poradnia chorób wewnętrznych Warszawa Ochota

Zakres usług, jakie świadczy poradnia chorób wewnętrznych Warszawa Ochota

Internista, którego zatrudnia poradnia chorób wewnętrznych Warszawa Ochota świadczy szeroki zakres usług dla pacjentów, którzy potrzebują konsultacji, porady, skierowania na dalszą diagnostykę. Już podczas pierwszej wizyty w miejscu, jakim jest poradnia internistyczna Warszawa Ochota przeprowadzany jest z chorym wywiad, który ma na celu określić przyczyny dolegliwości. Kiedy postawienie diagnozy jest niemożliwe i wymaga dodatkowych informacji na temat stanu zdrowia pacjenta, internista Warszawa Ochota kieruje go na badania laboratoryjne. Poradnia chorób wewnętrznych Warszawa Ochota wykonuje również USG, tomografię komputerową, rezonans magnetyczny.

W ramach swoich kompetencji internista Warszawa Ochota:

 • przeprowadza konsultacje,
 • kieruje na badania laboratoryjne,
 • korzysta z diagnostyki obrazowej,
 • zleca i interpretuje badania diagnostyczne,
 • planuje terapię,
 • edukuje pacjenta na temat postępowania w konkretnej dolegliwości czy prowadzenia higienicznego trybu życia,
 • przepisuje leki na receptę.

Dzięki temu, że w ramach CMP działa kilka różnych poradni (w tym poradnia chorób wewnętrznych Warszawa Ochota), pacjenci zgłaszający się do specjalisty, jakim jest internista Warszawa Ochota mogą też skorzystać z konsultacji:

 • alergologicznej,
 • ginekologicznej,
 • stomatologicznej,
 • ortopedycznej,
 • dietetycznej,
 • kardiologicznej,
 • hematologicznej,
 • laryngologicznej

oraz kilku innych, które oferuje poradnia internistyczna Warszawa Ochota.

Internista Warszawa Ochota — kiedy na wizytę?

Jest wiele powodów, dla których pacjenci odwiedzają lekarza, jakim jest internista Warszawa Ochota. Wszystkie niepokojące objawy o charakterze kardiologicznym, alergicznym, neurologicznym oraz wielu innych w pierwszej kolejności powinny być konsultowane z lekarzem pierwszego kontaktu, którego zatrudnia poradnia internistyczna Warszawa Ochota. Ma on podstawową wiedzę z każdej dziedziny, dzięki czemu może stawiać wstępne diagnozy i wystawiać skierowania na badania lub do specjalistów.

Poradnia internistyczna Warszawa Ochota przyjmuje pacjentów w razie grypy, anginy, wystąpienia chorób układu oddechowego, pokarmowego lub moczowego, podejrzenia występowania alergii, chorób zakaźnych, zaburzeń pracy tarczycy i chorób metabolicznych. Poradnia internistyczna Warszawa Ochota udziela wsparcia w leczeniu, ale też łagodzeniu objawów i dolegliwości bólowych charakterystycznych dla chorób nieuleczalnych.

Internista, którego zatrudnia nasza poradnia chorób wewnętrznych Warszawa Ochota przyjmuje pacjentów objętych ubezpieczeniem zdrowym NFZ, ale też wykupujących wizyty prywatne lub pakiety medyczne.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach