Laryngolog Warszawa Chmielna

Laryngolog Warszawa Chmielna lub otorynolaryngolog to po prostu lekarz, który zajmuje się chorobami atakującymi uszy, gardło, nos i krtań. Jest on specjalistą w funkcjonowaniu tych narządów, dzięki czemu nie straszny mu żaden przypadek. Poradnia laryngologiczna Warszawa Chmielna zapewnia jak najlepszą i najbardziej trafną diagnozę pacjenta oraz jego kompleksowe leczenie.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Chmielna – czym się zajmuje?

Poradnia laryngologiczna Warszawa Chmielna zajmuje się leczeniem przede wszystkim schorzeń dotykających uszu, gardła, nosa oraz krtani, ale też ogólnie tych, które dotykają narządów w głowie i szyi człowieka. Laryngolog Warszawa Chmielna podczas pierwszej wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem w celu dokładnego zdiagnozowania choroby. Następnie laryngolog Warszawa Chmielna może przeprowadzić badanie endoskopem lub otoskopem, by bardziej szczegółowo ocenić, w jakim stanie są narządy pacjenta. Następnie laryngolog Warszawa Chmielna decyduje, w jaki sposób będzie leczył pacjenta z jego choroby. Poradnia laryngologiczna Warszawa Chmielna leczy takie przypadłości, jak np.:

 • chrapanie,
 • przerośnięte migdałki,
 • problem ze słuchem,
 • polipy wewnątrz krtani i nosa,
 • zapalenie ucha.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Chmielna specjalizuje się w leczeniu także bardziej skomplikowanych schorzeń, jak np. nowotwory. Laryngolog Warszawa Chmielna, z pomocą nowoczesnych metod leczenia, postara się wyleczyć każdego pacjenta z jego dolegliwości. Poradnia laryngologiczna Warszawa Chmielna oferuje badania laboratoryjne, USG, badania endoskopowe oraz wiele innych. Poradnia laryngologiczna Warszawa Chmielna zrobi wszystko, by jak najdokładniej zbadać pacjenta i zapewnić mu odpowiednią opiekę oraz leczenie.

Laryngolog Warszawa Centrum – kiedy się zgłosić?

Laryngolog Warszawa Centrum przyjmuje pacjentów z nawet najbardziej niepozornymi bólami w okolicach głowy i szyi. Poradnia laryngologiczna Warszawa Centrum zaleca, by pacjenci zgłaszali się do specjalisty w przypadku występowania objawów, takich jak:

 • częste bóle gardła,
 • nawracający katar,
 • nawracające migreny,
 • krwawienie z nosa,
 • guzy,
 • często zatkane uszy.

Laryngolog Warszawa Centrum po uprzednim zbadaniu może zlecić leczenie farmakologiczne lub w gorszym wypadku – chirurgiczne. Wszystko zależne jest tutaj od rodzaju schorzenia. Laryngolog Warszawa Centrum zaleca, by zwracać uwagę na wszelkie nieprzyjemne bóle w okolicach głowy i szyi. Jeśli pacjent zauważy, jakiekolwiek niecodzienne objawy to laryngolog Warszawa Centrum wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Poradnia laryngologiczna Warszawa Centrum dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi oferuje profesjonalną opiekę nad pacjentami.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Centrum – oferta

Poradnia laryngologiczna Warszawa Centrum oferuje dogodną lokalizację przy ulicy Chmielnej w samym sercu stolicy. Co za tym idzie poradnia laryngologiczna Warszawa Centrum umożliwia pacjentom szybki i bezproblemowy dojazd, który może niejednokrotnie pomóc w uratowaniu życia. Dodatkowo poradnia laryngologiczna Warszawa Centrum stara się umawiać wizyty z pacjentami, w jak najkrótszym czasie. Zapisy do lekarza odbywają się zarówno drogą internetową, jak i telefoniczną. Laryngolog Warszawa Centrum przyjmuje pacjentów odpłatnie oraz w ramach abonamentów, a także w ramach ubezpieczenia NFZ (w ramach Pediatrii i Interny).


Adres Przychodni CMP Chmielna

ul. Chmielna 14
00-020 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Chmielna

Pn.-pt.: 7.30-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Chmielna

Pn.-pt.: 7:30-16:00
Sobota: 8:00-10:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50

chmielna@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta