Skip to main content
A- A A+

Lekarz rodzinny Warszawa Gocław

Medycyna rodzinna to jedna z dziedzin, z którą pacjenci najczęściej mają styczność. Lekarz rodzinny Warszawa Gocław zajmuje się zarówno profilaktyką zdrowotną, jak i diagnozowaniem oraz leczeniem wielu schorzeń u osób dorosłych i dzieci. Z tego jednak powodu specjalizacja ta często jest mylnie odbierana. Nie jest to bowiem połączenie interny i pediatrii, jak uważa wiele osób. To odrębny dział medycyny, a lekarzy praktykujący w tym obszarze są specjalnie przygotowani do świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zadania, jakie realizuje poradnia rodzinna Warszawa Gocław, obejmują odróżnianie rozmaitych symptomów chorobowych, wstępną diagnozę schorzeń, wykonywanie i kierowanie na badania, a także prewencja i promocja zdrowego stylu życia.

Lekarz rodzinny Warszawa Gocław – czym się zajmujemy?

Lekarz rodzinny Warszawa Gocław w praktyce jest zazwyczaj lekarzem pierwszego kontaktu. Przyjmuje zarówno pacjentów zdrowych, jak i chorych, decydując o tym, jakie należy podjąć kroki z zakresu szczegółowej diagnostyki lub leczenia. Zakres usług świadczonych przez poradnię obejmuje:

  • konsultacje z pacjentem.
  • koordynowanie różnych działań związanych z opieką zdrowotną pacjenta (leczenia, profilaktyki),
  • diagnostykę,
  • podejmowanie decyzji dotyczących leczenia lub diagnostyki specjalistycznej,
  • leczenie chorób przewlekłych,
  • promowanie zdrowego trybu życia i prowadzenie działań prewencyjnych.

Lekarz rodzinny Warszawa Gocław stara się zachować indywidualne podejście do każdego pacjenta i nawiązać z nim bliską relację pomagającą w trafniejszym leczeniu. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo, dlatego dbamy o przyjazną atmosferę i pełen profesjonalizm przy świadczeniu usług medycznych.

Lekarz rodzinny Warszawa Gocław – kiedy należy się zgłosić?

Lekarz rodzinny Warszawa Gocław ma szeroki zakres działania, a jego usługi skierowane są do całej rodziny. Dlatego poradnia rodzinna Warszawa Gocław czeka na wszystkich pacjentów, którzy uskarżają się na dokuczliwe dolegliwości lub potrzebują porady zdrowotnej. Podstawowym jej zadaniem jest zajmowanie się najczęstszymi jednostkami chorobowymi oraz rozpoznawanie, którzy pacjenci wymagają kontroli specjalistycznej. Lekarz rodzinny Warszawa Gocław kieruje na podstawowe badania – np. laboratoryjne (które również można wykonać w naszej placówce) czy USG. Wypisuje skierowania i recepty, dbając o to, by każdy pacjent otrzymał pomoc w potrzebnym mu wymiarze. Należy się więc zgłosić do poradni w przypadku dowolnych problemów związanych ze zdrowiem – zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

Poradnia rodzinna Warszawa Gocław – nasza oferta

Stanowiąca część nowoczesnej przychodni CMP poradnia rodzinna Warszawa Gocław proponuje każdemu pacjentowi profesjonalne usługi medyczne. Nowoczesne wnętrza naszej placówki i zaawansowane wyposażenie zapewniają komfort leczenia i profilaktyki. Lekarz rodzinny Warszawa Gocław jest dostępny zarówno dla osób posiadających nasz abonament, jak i pacjentów komercyjnych oraz ubezpieczeniowych. Każdemu staramy się zapewnić równie wysoki standard opieki i rzetelną obsługę ze strony personelu.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach