Skip to main content
A- A A+

Dermatolog Warszawa Łomianki

Dermatologia jest często niedocenianą dziedziną medycyny, która zajmuje się badaniem i leczeniem dysfunkcji skóry, włosów i paznokci. Chociaż wielu osobom kojarzy się z kosmetologią, w rzeczywistości różni się od niej tym, że podejmowane działania mają charakter terapeutyczny. Dermatolog Warszawa Łomianki przeprowadza oględziny i zleca badania diagnostyczne po to, aby na ich podstawie stwierdzić charakter zmian i zaburzeń funkcjonalnych. Z tego powodu poradnia dermatologiczna Warszawa Łomianki nie jest miejscem, do którego można się zgłosić na lifting. Możesz jednak skorzystać z pomocy lekarza, jeśli masz problem z trądzikiem, egzemą czy łuszczycą.

Jakie choroby leczy dermatolog Warszawa Łomianki?

Lista chorób i dysfunkcji dermatologicznych jest bardzo długa. Jedne pojawiają się w okresie dojrzewania, inne w porze przekwitania, a jeszcze inne, w każdym wieku, na skutek czynników środowiskowych. Wśród tych najczęściej występujących dolegliwości, których leczeniem zajmuje się dermatolog Warszawa Łomianki, znajdują się:

 • trądzik pospolity i różowaty,
 • grzybice,
 • łuszczyca,
 • rumień,
 • świerzb,
 • łojotokowe i atopowe (AZS) zapalenie skóry,
 • egzema.

Poradnia dermatologiczna Warszawa Łomianki jest też miejscem, do którego można się udać z problemami, takimi jak: wszawica, wypadanie włosów, łupież, wysypka nieznanego pochodzenia czy kurzajki.

Dermatolog Warszawa Łomianki – współpraca z innymi lekarzami

Jeśli stwierdziłeś u siebie problem, który wymaga konsultacji lekarza dermatologa, może się zdarzyć, że poradnia dermatologiczna Warszawa Łomianki nie będzie ostatnim przystankiem w drodze do wyleczenia. Dermatologia jest bowiem specjalizacją medycyny, która wyjątkowo często korzysta z wiedzy i doświadczeń innych specjalności. Najczęściej jest to chirurgia, która zajmuje się wycinaniem zmian skórnych i pobieraniem wycinków do badania. Lekarz dermatolog Warszawa Łomianki korzysta też ze wsparcia alergologa szczególnie przy diagnostyce wszelkiego typu wysypek.

Poradnia dermatologiczna Warszawa Łomianki – z jakimi objawami zwrócić się do lekarza?

Dermatolog Warszawa Łomianki zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich zmian skórnych, dlatego to właśnie do niego warto umówić się na konsultacje, jeśli pojawią się takie zmiany. Do wizyty w poradni powinny Cię skłonić:

 • niewytłumaczalny, stały lub nawracający świąd skóry,
 • nowe oraz występujące w dużych ilościach zmiany, pieprzyki, przebarwienia czy zaskórniki,
 • nadmierne przesuszenie łojotok lub łuszczenie się skóry,
 • nadwrażliwość skóry, utrzymujące się zaczerwienienia,
 • problemy z włosami i skóra głowy – łysienie, przetłuszczanie się,
 • pogorszenie stanu paznokci.

Poradnia dermatologiczna Warszawa Łomianki – oferta

W naszej poradni możesz się umówić na konsultację z lekarzem osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem Portalu Pacjenta. Lekarz dermatolog Warszawa Łomianki przyjmuje w nowoczesnym gabinecie. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzi wywiad, na podstawie którego podejmie decyzję o zleceniu badań i leczeniu. W uzasadnionych przypadkach może dokonać oględzin stanu skóry lub zmian skórnych za pomocą dermatoskopu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat wizyty u dermatologa, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach