Przychodnia CMP Ochota

Przychodnia CMP Ochota została założona w 2009 roku. Już od 10 lat cieszy się wśród swoich pacjentów świetną opinią, oferując szeroki zakres świadczeń zarówno podstawowej, jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Pacjenci mają możliwość skorzystania z profesjonalnych usług w pełni wykwalifikowanych lekarzy pracujących na profesjonalnym sprzęcie medycznym. Ponadto z usług CMP mogą korzystać pacjenci komercyjni, abonamentowi, ubezpieczeniowi oraz pacjenci w ramach umowy NFZ.

Przychodnia CMP Ochota – zawsze blisko Ciebie

Przychodnia CMP Ochota oferuje świadczenie swoich usług w godnych pacjentom warunkach, w czystych i sterylnych gabinetach lekarskich. Dołożone zostały wszelkie starania aby pacjenci czuli się komfortowo oraz bezpiecznie powierzając swoje zdrowie wysokiej klasy specialistom. Usługi świadczone przez Centra Medyczne CMP świadczone są z pełnym poszanowaniem praw pacjenta.

Przychodnia Ochota – stomatolog na wyciągnięcie ręki

Pacjenci mają możliwość skorzystania z wysokiej jakości usług stomatologicznych, świadczonych przez wysokiej klasy lekarzy specjalistów z zakresu stomatologii. Lekarze stomatologii zajmują się leczeniem zębów oraz przyzębia, a także jamy ustnej oraz obszarów twarzoczaszki. Jest to bardzo rozległy dział medycyny. Chcąc dbać o zdrowe i piękne zęby i całą jamę ustną ważne jest aby wybrać się do wysokiej klasy specjalisty, który zadba o zdrowie naszej jamy ustnej. Ważne również jest, aby lekarz stomatolog dbał o higienę pracy oraz pracował na wysokiej jakości sprzęcie. Stomatologowie centrum medycznego CMP to sprawdzeni, w pełni wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści, którym bez obaw można zaufać. Oprócz lekarzy stomatologów pacjenci mogą również liczyć na pomoc lekarzy pierwszego kontaktu. Ponadto mogą skorzystać z konsultacji wykwalifikowanych specjalistów.

Przychodnia Ochota – kompleksowa opieka zdrowotna

Przychodnia CMP Ochota otacza swoich pacjentów kompleksową oraz staranną opieką medyczną. Przychodnia Ochota oferuje również usługi z zakresu diagnostyki obrazowej. Jest to podstawa współczesnej medycyny. Diagnostyka jest bardzo istotna dla lekarzy do podjęcia dalszych decyzji odnośnie leczenia. Znajduje ona szczególnie zastosowanie w pracowniach radiologicznych, ultrasonograficznych, rezonansu magnetycznego oraz w pracowniach mammografii. Pacjent ma również dostęp do wyników badań laboratoryjnych. Dodatkowo pacjent posiadający wykupiony pakiet podstawowy otrzymuje nielimitowany dostęp do 5 lekarzy specjalistów, a także nielimitowany dostęp do badań diagnostycznych oraz laboratoryjnych. Pacjenci z pakietem optymalnym otrzymują dostęp do 12 lekarzy specjalistów, a w przypadku pakietu kompleksowego do 18 lekarzy specjalistów. Pakiet kompleksowy umożliwia również profilaktykę stomatologiczną.

Przychodnia Ochota – zaparkujesz bez problemu

Przychodnia CMP Ochota udostępnia do dyspozycji pacjentów darmowy parking, ponadto znajduje się w miejscu, do którego można bez problemu dotrzeć komunikacją miejską. Dzięki dostępności rejestracji elektronicznej, pacjent może umówić się na wizytę nie wychodząc z domu.

Adres Przychodni CMP Ochota

ul. Grójecka 132,

02-390 Warszawa, Mazowieckie

Godziny przyjęć Przychodni CMP Ochota

Pn.-pt.: 7.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Ochota

Pn.-pt.: 8:00-13:00
Sobota: 8:00-13:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt:
22 737 50 50,

grojecka@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Ochota

    Maciej Gniady
maciej.gniady@cmp.med.pl