Okulista Warszawa Ursynów

Dobry wzrok jest niezwykle ważny w codziennym funkcjonowaniu. Zaburzenia widzenia oraz choroby oczu dotykają jednak znaczną część społeczeństwa. Poradnia okulistyczna Warszawa Ursynów jest miejscem, w którym można kompleksowo zbadać wzrok pod kątem ostrości i prawidłowości widzenia, a także skorzystać z diagnostyki i leczenia różnych chorób dotyczących narządu wzroku. Okulista Warszawa Ursynów świadczy szeroki zakres usług obejmujący również leczenie zabiegowe. Przyjmuje w przyjaznym, nowocześnie wyposażonym gabinecie, co wpływa na komfort pacjentów.

Czym zajmuje się poradnia okulistyczna Warszawa Ursynów?

Okulista Warszawa Ursynów przeprowadza bardzo szeroki zakres badań i leczenia. W gabinecie można:
 • sprawdzić ostrość widzenia poprzez standardowe badanie okulistyczne i otrzymać receptę na okulary lub inne metody korekcji;
 • poddać się podstawowym badaniom diagnostycznym oczu;
 • uzyskać skierowanie na zaawansowane badania diagnostyczne;
 • otrzymać zalecenia dotyczące leczenia;
 • otrzymać kwalifikację do zabiegu okulistycznego.
Poradnia okulistyczna Warszawa Ursynów jest miejscem, w którym można uzyskać profesjonalną pomoc i poradę w zakresie schorzeń takich jak:
 • wady refrakcyjne: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm;
 • zwyrodnienie plamki żółtej;
 • infekcje, w tym zapalenia spojówek, rogówki, tęczówki;
 • retinopatia cukrzycowa;
 • jaskra;
 • zaćma;
 • nużyca.
Pomoc świadczona jest zarówno w postaci doraźnej, jak i długofalowej opieki. Okulista Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów w każdym wieku.

Okulista Warszawa Ursynów – oferta gabinetu

Okulista Warszawa Ursynów przyjmuje w nowoczesnym gabinecie, stanowiącym część przychodni należącej do znanej w stolicy sieci CMP. Oferuje więc nie tylko konsultacje, ale również szeroki zakres procedur diagnostycznych i leczenia. Poradnia okulistyczna Warszawa Ursynów jest wyposażona m.in. w sprzęt do obrazowania dna oka, tomografii OCT, USG, perymetrii, biometrii, pomiaru ciśnienia w oku i wielu innych procedur. Pozwala to na dokładną diagnostykę wszelkich schorzeń narządu wzroku. Okulista Warszawa Ursynów na podstawie przeprowadzonych badań, historii choroby pacjenta oraz wywiadu ordynuje właściwe leczenie lub kieruje go na dalszą diagnostykę albo konsultacje u innych specjalistów. Poradnia okulistyczna Warszawa Ursynów stosuje wiele metod terapii, w tym leczenie zabiegowe.

Poradnia okulistyczna Warszawa Ursynów – wizyta

Poradnia okulistyczna Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów ubezpieczonych w ramach refundacji NFZ, a także pacjentów komercyjnych i korzystających z abonamentów CMP dla osób prywatnych oraz firm. Wizyta refundowana wymaga skierowania – np. od lekarza rodzinnego. Warto pamiętać, że okulista Warszawa Ursynów przyjmuje nie tylko pacjentów, którzy uskarżają się na pogorszenie widzenia, ale również osoby z objawami takimi jak dolegliwości bólowe (w tym bóle głowy), stany zapalne, uczucie zmęczenia oczu lub „piasku pod powiekami” i wiele innych. Rejestracji na wizytę najlepiej dokonać telefonicznie lub online poprzez Portal Pacjenta. Wszystkie placówki CMP starają się zapewnić swoim pacjentom możliwie krótki czas oczekiwania na wizytę u specjalisty.


Adres Przychodni CMP Ursynów

ul. Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Ursynów

Pn.-pt.: 7.30-20.00
Sobota: 8.30-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Ursynów

Pn.-pt.: 7:30-15:030
Sobota: 8:30-11:30

Skontaktuj się z nami

Infolinia: 22 737 50 50

ursynow@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Ursynów

Anna Wójcik


anna.wojcik@cmp.med.pl

Sprawdź inne oddziały oferujące daną specjalizację

Umów wizytę w Portalu Pacjenta