Specjalizacje w Przychodnii CMP Piaseczno - Pawia

Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia

Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia została założona w 2015 roku. Od samego początku cieszy się zaufaniem pacjentów, pomagając im w powrocie do zdrowia i wspierając w trudnych chwilach podczas choroby. Poradnia umożliwia dostęp do znajdujących się w niej nowoczesnych gabinetów lekarskich, w tym dwóch gabinetów zabiegowych, gabinetu do badań USG oraz punktu pobrań.

Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia dba o to aby pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Usługi, które oferuje są wykonywane w sposób profesjonalny przez najlepszych, wykwalifikowanych specjalistów, zawsze w przyjaznej atmosferze oraz ze wszelkim poszanowaniem praw pacjenta. Poradnia oferuje wiele udogodnień takich jak wygodna rejestracja online bez konieczności wychodzenia z domu, a także odbieranie wyników badań laboratoryjnych również drogą internetowa. Dodatkowo pacjenci posiadający pakiet CMP oraz ci, którzy złożyli deklaracje Podstawowej Opieki Zdrowotnej, dzięki świadczeniu z NFZ, mają możliwość zdalnego odbioru swoich recept, dzięki usłudze Strefy Pacjenta CMP.

Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia – kompleksowa opieka zdrowotna

Pacjenci Przychodni Piaseczno - Pawia mogą zdecydować się na korzystanie z dostępnych czterech atrakcyjnych pakietów medycznych. Pakiet Podstawowy Rodzinny oferuje między innymi dostęp do 5 wybranych specjalistów, konsultacje lekarza internisty oraz pediatry bez limitu oraz nieograniczony dostęp do badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Pakiet Optymalny Rodzinny umożliwia dostęp do 12 specjalistów, możliwość dokupienia dodatkowego modułu ciążowego lub rehabilitacyjnego, nielimitowaną konsultację lekarską oraz dostęp do badań diagnostycznych i wyników laboratoryjnych. Pakiet Rodzinny Kompleksowy pozwala na konsultację aż z 18 różnymi specjalistami, nielimitowane konsultacje z lekarzem internistą oraz pediatrą, dostęp do wyników badań diagnostycznych i laboratoryjnych bez limitu wieku i bez naliczania odsetek do miesięcznych rat. Natomiast pakiet Ciążowy dla przyszłych mam, daje dostęp do nieograniczonej konsultacji z ginekologiem prowadzącym ciążę, konsultację położniczą po porodzie oraz konsultacje pediatryczne dla noworodka i możliwość skorzystania ze szkoły rodzenia. Poradnia lekarska oferuje dostęp do wielu usług medycznych oraz badań z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wyposażenia. Zakres usług obejmuje między innymi badania ginekologiczne, stomatologiczne, alergologiczne, rehabilitację oraz chirurgię. Poradnia wyróżnia się szczególnie zaawansowaną opieka medyczna, w zakresie okulistycznym dla dzieci i dorosłych.

Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia – zabiegi i operacje ginekologiczne

W Przychodni CMP Piaseczno - Pawia wykonuje się szeroki zakres zabiegów ginekologicznych na wysokim poziomie. Ginekologia to nie tylko położnictwo i prowadzenie ciąży – każda z kobiet powinna regularnie kontrolować stan zdrowia narządów rodnych. Warto co najmniej raz w roku przeprowadzać badania cytologiczne i obrazowe oraz wykonywać USG piersi. W Przychodni Piaseczno - Pawia każda kobieta zadba o swoje zdrowie i komfort pod okiem najlepszych specjalistów.

Adres Przychodni CMP Piaseczno-Pawia

ul. Pawia 7,
05-500 Piaseczno, Mazowieckie

Godziny przyjęć Przychodni CMP Piaseczno-Pawia

Pn.-pt.: 7.30-20.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Piaseczno-Pawia

Pn.-pt.: 7:30-13:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt:
22 737 50 50

pawia@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Piaseczno-Pawia

Łukasz Czubryt
lukasz.czubryt@cmp.med.pl

Zastępca Kierownika Oddziału Przychodni CMP Piaseczno-Pawia

Katarzyna Kobus
katarzyna.kobus@cmp.med.pl