Internista Warszawa Mariańska

Interna jest uważana za jedną z najstarszych dziedzin medycyny i jednocześnie za królową nauk medycznych. Zajmuje się ogólnym stanem zdrowia, pracą narządów wewnętrznych oraz profilaktyką. Internista Warszawa Mariańska jest lekarzem, z którym pierwszy kontakt ma prawie każdy pacjent. To on zleca wstępne badania i ustala, jakie narządy zawodzą i wymagają konsultacji specjalisty. Poradnia internistyczna Warszawa Mariańska jest tą, która przyjmuje najwięcej pacjentów i leczy największą liczbę chorób.

Internista Rondo ONZ – czym się zajmuje?

Poradnia internistyczna Warszawa Mariańska jest jedną z najczęściej odwiedzanych przez pacjentów, którzy korzystają zarówno z wizyt refundowanych przez NFZ, jak i komercyjnych. Chociaż internista Rondo ONZ zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ogólnych, nie jest on lekarzem rodzinnym. Podobieństwo wynika z faktu, że zakres jego specjalizacji obejmuje popularne choroby ogólnoustrojowe.

Poradnia internistyczna Rondo ONZ jest miejscem, do którego może się udać pacjent z podejrzeniem chorób, takich jak:
 • alergie,
 • choroby serca i układu krążenia, w tym nadciśnienie,
 • choroby układu oddechowego, w tym astma oraz POChP,
 • choroby układu pokarmowego,
 • niedokrwistość,
 • zaburzenia endokrynologiczne (w tym cukrzyca),
 • choroby układu moczowego.

Internista Warszawa Mariańska służy również pomocą, jeśli pacjent boryka się z nadwagą lub otyłością, hiperlipidemią, czy też zmianami reumatycznymi.

Poradnia internistyczna Warszawa Mariańska – kiedy udać się do niego z wizytą?

Internista Warszawa Mariańska dysponuje wiedzą z wielu dziedzin medycyny. Dlatego jest pierwszym lekarzem, z którym ma kontakt pacjent odczuwający jakiekolwiek niepokojące dolegliwości. Dlatego poradnia internistyczna Rondo ONZ zaprasza na konsultacje wszystkie osoby, które odczuwają dyskomfort w funkcjonowaniu swojego organizmu. Ważną częścią pracy, jaką wykonuje internista Rondo ONZ, jest profilaktyka. Wizyta w gabinecie pozwoli stwierdzić czy odczuwane dolegliwości są efektem schorzenia czy też wynikają z niewłaściwego stylu życia lub starzenia się organizmu.

Poradnia internistyczna Rondo ONZ jest placówką, którą warto odwiedzić, jeśli pacjent:
 • cierpi na przewlekłe katary, wysypki, opuchlizny itp.,
 • odczuwa dolegliwości bólowe ze strony jednego z układów – kręgosłupa, serca, płuc, stawów, brzucha itp.,
 • bez żadnej przyczyny traci na wadze,
 • miewa nawracające wysokie temperatury,
 • odczuwa duszności lub problemy z oddychaniem,
 • ma problemu z regularnym wypróżnianiem się lub zatrzymywaniem moczu.

Poradnia internistyczna Rondo ONZ – oferta

Poradnia internistyczna Warszawa Mariańska jest siódmą placówką CMP. Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie leczenia i profilaktyki chorób ogólnych. Internista Rondo ONZ przyjmuje pacjentów zarówno w ramach NFZ, jak i podczas wizyt komercyjnych. Poradnia internistyczna Warszawa Mariańska dysponuje wyposażeniem, dzięki któremu możemy wykonywać wiele badań diagnostycznych. Ponadto internista Rondo ONZ konsultuje się też z innymi specjalistami z naszej przychodni, w zakresie ginekologii, endokrynologii, laryngologii czy neurologii. Rejestracji można dokonać telefonicznie, online lub za pośrednictwem Portalu Pacjenta.


Adres Przychodni CMP Mariańska

ul. Mariańska 1
00-123 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7.00-20.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7:00-16:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji wizyt: 22 737 50 50,


marianska@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta