Przychodnia CMP Wilanów

Przychodnia CMP Wilanów to jedenasta z kolei placówka naszej sieci, powstała w kwietniu 2017 roku. W jej przestronnych i nowoczesnych wnętrzach można skorzystać z profesjonalnej pomocy medycznej zarówno w ramach ubezpieczenia NFZ, jak i prywatnie. Przychodnia CMP Wilanów Warszawa zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną na wysokim poziomie.

Specjalistyczna opieka medyczna – przychodnia Wilanów Warszawa

Przychodnia CMP Wilanów znana również po prostu jako Przychodnia Wilanów położona jest przy Alei Rzeczypospolitej 1. Działa jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, którzy wskazali go w swoich deklaracjach. Przychodnia CMP Wilanów Warszawa funkcjonuje jednak również jako prywatny ośrodek zdrowia, w którym można skorzystać ze zróżnicowanych usług medycznych prowadzonych w ramach 9 gabinetów specjalistycznych i 2 gabinetów zabiegowych. Optymalne usytuowanie sprawia, że przychodnia CMP Wilanów jest łatwo dostępna dla mieszkańców całej dzielnicy. Korzystanie z jej usług ułatwia wielopoziomowy parking zlokalizowany tuż obok budynku. Przychodnia CMP Wilanów wszystkim swoim pacjentom zapewnia darmową godzinę parkowania w tym miejscu.

Przychodnia CMP Wilanów Warszawa to jednak przede wszystkim wysoki standard opieki medycznej zapewniany przez wysoce wykwalifikowany, zaangażowany personel. W placówce można skonsultować się z takimi specjalistami jak pediatra, internista, alergolog, pulmonolog, urolog, okulista, endokrynolog i wielu innych. Przychodnia CMP Wilanów to ponadto poradnie medycyny rodzinnej i medycyny pracy. W nowoczesnych gabinetach wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt każdy pacjent może liczyć na profesjonalną i kompleksową opiekę.

Przychodnia Wilanów – nowy standard usług medycznych

Dbamy o to, by przychodnia CMP Wilanów była miejscem przyjaznym i dostępnym. Dlatego staramy się zapewnić wysoki standard obsługi pod każdym względem. Kompetentny personel to jeden z głównych czynników sprawiających, że przychodnia CMP Wilanów jest tak dobrze oceniana przez korzystających z naszych usług. Stawiamy na wysokie kwalifikacje, doświadczenie, empatię i profesjonalizm w podejściu do każdego pacjenta. Przychodnia CMP Wilanów Warszawa to również długie godziny otwarcie przystosowane do potrzeb współczesnego człowieka. Wizyty odbywają się w godzinach od 7.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku. Ponadto przychodnia CMP Wilanów przyjmuje pacjentów w soboty – od 8 do 14. Sześć dni w tygodniu funkcjonuje również punkt pobrań. Przychodnia CMP Wilanów pobiera próbki do badań laboratoryjnych od 7 do 11 w dni powszednie i od 8 do 11 w soboty. Przychodnia CMP Wilanów Warszawa to również wygodna rejestracja – także telefoniczna lub mailowa – oraz możliwie krótki czas oczekiwania na konsultacje, zabiegi itp. Przykładamy dużą wagę do sprawności procesu rejestracyjnego i wygody każdego pacjenta.

Przychodnia CMP Wilanów zaprasza do odwiedzin i kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze naszej placówki jako Państwa ośrodka POZ.

Adres Przychodni CMP Wilanów

Aleja Rzeczypospolitej 1

02-972 Warszawa, Województwo

Godziny przyjęć Przychodni CMP Wilanów

Pn.-pt.: 7:00-20:00
sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Wilanów

Pn.-pt.: 7:00-11:00
sobota: 8.00-11.00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji wizyt:
22 737 50 50

wilanow@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Wilanów

Karolina Kacprzak
karolina.kacprzak@cmp.med.pl