Skip to main content
A- A A+

Laryngolog Warszawa Białołęka

Choroby ucha, gardła, krtani, nosa, a także zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, tchawicy oraz oskrzeli – to zagadnienia, w których specjalizuje się laryngolog. Warszawa Białołęka to miejsce, w którym z pomocy tego specjalisty mogą skorzystać Pacjenci Centrum Medycznego CMP. Konsultacje odbywają się w dogodnych godzinach, a na wizytę można się umówić osobiście, telefonicznie, jak również przez elektroniczny system rejestracji.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Białołęka – zakres usług

Nasza poradnia laryngologiczna Warszawa Białołęka zapewnia pełen zakres obsługi laryngologicznej. Z pomocy specjalistów mogą skorzystać zarówno dorośli Pacjenci, jak i dzieci. Aby uzyskać szczegółowe informacje i ustalić termin konsultacji, należy skontaktować się z Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50.

Laryngolog Warszawa Białołęka – z jakimi symptomami warto się zgłosić?

Podstawowymi schorzeniami górnych dróg oddechowych zajmuje się lekarz rodzinny lub internista. Jednak w wielu sytuacjach pojawia się konieczność odbycia konsultacji ze specjalistą, jakim jest laryngolog. Warszawa Białołęka zapewnia możliwość skorzystania z pomocy tego lekarza zarówno z polecenia lekarza, jak również bezpośrednio.

Pacjenci mogą rozważyć konsultację u lekarza tej specjalności np. gdy doświadczają takich dolegliwości jak:

 • zatkanie ucha i pogorszenie się słuchu,
 • szumy w uszach,
 • ból ucha,
 • przewlekły katar, chrypka lub podobne dolegliwości gardła lub nosa,
 • krwotoki z nosa (mogą świadczyć również o innych chorobach, np. o nadciśnieniu tętniczym),
 • problemy z przełykaniem,
 • częsty ból gardła,
 • problemy z oddychaniem przez nos,
 • zaburzenia dotykające zmysłów węchu i smaku,
 • zawroty głowy,
 • ból zatok.

Do tego specjalisty może również skierować lekarz rodzinny – np. podczas leczenia rozmaitych chorób górnych dróg oddechowych, takich jak angina ropna, zapalenie gardła, zapalenie tchawicy.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Białołęka – jak przebiega konsultacja?

Laryngolog Warszawa Białołęka przeprowadza konsultację w ustandaryzowany sposób. Jej szczegółowy przebieg jest jednak uzależniony od specyfiki dolegliwości, z jakimi zgłasza się Pacjent.

Pierwszy etap wizyty to wywiad lekarski, w trakcie którego lekarz omawia z chorym jego dolegliwości, zadaje pytania o dotychczasowy przebieg leczenia, a także o doświadczane objawy.

Kolejnym etapem jest badanie wykonane przy pomocy wziernika lub laryngoskopu – przyrząd ten pozwala laryngologowi dokładnie obejrzeć gardło, nos oraz uszy Pacjenta. Istnieje również szereg badań, jakie może zlecić laryngolog. Warszawa Białołęka jest miejscem, gdzie przeprowadzone są m.in. badanie audiologiczne czy USG ślinianek. Po uzyskaniu niezbędnych informacji specjalista wytycza kierunek leczenia i przekazuje Pacjentowi zalecenia co do dalszego postępowania.

Laryngolog Warszawa Białołęka – jak umówić się na wizytę?

W Centrum Medycznym CMP na wizytę można umówić się zarówno bezpośrednio, jak również telefonicznie, a także przez wygodny system rejestracji on-line. Pacjenci mogą ustalić termin konsultacji w dogodnym dla siebie terminie.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach