Skip to main content
A- A A+

Poradnia ginekologiczna Warszawa Ursynów

W ramach CMP działa poradnia ginekologicznaWarszawa Ursynów to gabinet dla kobiet, które chcą umówić się na konsultację, wykonać badania i prowadzić ciążę pod okiem godnego zaufania specjalisty. Ginekolog Warszawa Ursynów zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem schorzeń kobiecego układu płciowego. Zakres jego kompetencji jest znacznie szerszy niż prowadzenie ciąży. Ważnym aspektem pracy lekarza jest profilaktyka zdrowia. W tym obszarze wykonywane są badania mające wykrywać zmiany nowotworowe piersi czy szyjki macicy. Poradnia ginekologiczna Warszawa Ursynów przeprowadza je dla pacjentek, które posiadają abonament medyczny w CMP lub u partnera CMP a także prywatnie.

Zakres usług, jakie świadczy ginekolog Warszawa Ursynów

Ginekolog Warszawa Ursynów w ramach profilaktyki, diagnozowania oraz leczenia kobiet zajmuje się:

 • przepisywaniem środków antykoncepcyjnych,
 • przeprowadzaniem konsultacji położniczych i onkologicznych,
 • wykonywaniem cytologii,
 • wykonywaniem badań USG,
 • prowadzeniem ciąży i szkoły rodzenia,
 • wykonywaniem zabiegów ginekologii plastycznej,
 • wykonywaniem i interpretowaniem badań laboratoryjnych,
 • wykonywaniem badań obrazowych — biopsji, kolposkopii.

Poradnia ginekologiczna Warszawa Ursynów jest miejscem, w którym pacjentka zostaje objęta kompleksową opieką. Może nie tylko skorzystać z konsultacji u ginekologa, ale też kardiologa czy endokrynologa. Taka konieczność zachodzi często w czasie ciąży. Zdarza się również, że do postawienia diagnozy i rozpoznania choroby potrzebne są dodatkowe badania. Lekarz wystawia skierowanie do laboratorium na badania moczu lub krwi. Pozostałe, jak choćby USG wykonywane jest na terenie naszego ośrodka.

Ginekolog Warszawa Ursynów — kiedy do lekarza?

Ginekolog Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentki w każdym wieku. Za optymalny czas na odbycie pierwszej wizyty uznaje się moment pojawienia się pierwszej miesiączki lub jej brak i występowanie innych, niepokojących symptomów. Również kobiety, które planują rozpocząć współżycie i szukają skutecznej metody antykoncepcji powinny udać się na wizytę. Niezbędne jest także odwiedzanie ginekologa w momencie rozpoczęcia starań o dziecko.

Poradnia ginekologiczna Warszawa Ursynów to miejsce, w którym można skonsultować także niepokojące objawy ze strony żeńskich narządów rozrodczych. Należą do nich:

 • nieregularne i skąpe miesiączki, lub, przeciwnie — bolesne, obfite krwawienie, menstruacyjne,
 • świąd i pieczenie okolic intymnych,
 • zmiana wydzieliny z pochwy,
 • bóle w podbrzuszu,
 • plamienia między miesiączkami lub podczas/po współżyciu,
 • podejrzenie ciąży, lub długotrwałe, nieprzynoszące skutków starania o dziecko.

Nasz ginekolog Warszawa Ursynów przypomina też o konieczności wykonywania regularnych badań oraz konsultacji lekarskich. Nawet, jeśli pacjentka nie ma bolesnych dolegliwości, nie jest ani nie planuje ciąży powinna pojawiać się w gabinecie przynajmniej raz w roku. Cyklicznie powinna poddawać się badaniu cytologicznemu oraz USG piersi — wykonuje je poradnia ginekologiczna Warszawa Ursynów.

Wizyta u lekarza przebiega w spokojnej, dyskretnej atmosferze. Zaczyna się od wywiadu, przedstawienia celu spotkania ze specjalistą oraz badania. Ginekolog Warszawa Ursynów wykonuje badanie dwuręczne, używa też wziernika i aparatu USG. Palpacyjnie badane są piersi.

Umówienie wizyty możliwe jest drogą telefoniczną lub za pośrednictwem formularza internetowego, który na swojej stronie udostępnia poradnia ginekologiczna Warszawa Ursynów.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach