Medycyna pracy

Naszym usługom zaufało już ponad 1000 klientów instytucjonalnych. Stworzyliśmy trzy PROGRAMY MEDYCYNY PRACY, które dopasowujemy do potrzeb przedsiębiorców i ich pracowników. Indywidualne podejście do każdego klienta, spersonalizowana oferta, profesjonalna obsługa i wysoka poziom usług – to od 20 lat nasze priorytety.

Dzięki temu Centrum Medyczne zapewnia doskonałą jakość opieki w aspekcie holistycznego podejścia do zdrowia pracownika.
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Potrzebujesz naszej pomocy?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie dobierzemy odpowiedni pakiet dla Twojej firmy.

    Zakres działania
    i podstawowe obowiązki

    Od 20 lat świadczymy usługi medyczne także w zakresie medycyny pracy. Badania wykonujemy w naszych kilkunastu placówkach na terenie ośmiu dzielnic Warszawy, Piaseczna i Łomianek oraz w placówkach podwykonawczych na terenie całego kraju. Działamy w oparciu o aktualne przepisy (Ustawę o służbie medycyny pracy, Rozporządzenie MZiOS w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników i Kodeks pracy). Nasi Kontrahenci mogą mieć pewność, że badania są wykonywane rzetelnie i zgodnie ze standardami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w obszarze badań profilaktycznych pracowników, przygotowaliśmy kilka modeli obsługi: płatność za faktycznie wykonane usługi, ryczałt za pracownika oraz inne abonamenty medyczne zawierające również medycynę pracy. Profesjonalizm, jakość i doświadczenie – dzięki nim Centrum Medyczne jest najlepszym wyborem dla Twojej firmy.

    Zakres

    badania podstawowe

    inne świadczenia na potrzeby pracodawcy

    UDZIAŁ LEKARZA
    MEDYCYNY PRACY
    W KOMISJACH BHP
    SZCZEPIENIA
    OCHRONNE
    PRZEGLĄD
    STANOWISK PRACY

    Masz pytania? Zadzwoń lub zostaw nam swój numer oddzwonimy!

    Abonamenty

    SMART

    PROGRAM 1

    Gwarancja stałej, miesięcznej kwoty za pracownika – niezależnie od stanowiska pracy i czynników szkodliwych.

    W ramach programu:
    – nielimitowany dostęp do badań laboratoryjnych i diagnostycznych, niezbędnych do wydania orzeczenia medycyny pracy,
    – nielimitowany dostęp do podstawowych badań laboratoryjnych, diagnostycznych,
    – nielimitowany dostęp do konsultacji lekarza medycyny pracy,
    – nielimitowany dostęp do konsultacji specjalistycznych, niezbędnych do wydania orzeczenia medycyny pracy,
    – nielimitowany dostęp do konsultacji internistycznych,
    – nielimitowany dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Mindgram (czat z psychologiem, psychologiem dziecięco-młodzieżowym, psychodietetykiem)** dla pracownika i osoby bliskiej,
    – plan dietetyczno-treningowy Just be FIT***.

    START

    PROGRAM 2

    – nielimitowany dostęp do konsultacji specjalistycznych, niezbędnych do wydania orzeczenia medycyny pracy.

    MINI WSPÓŁPŁATNOŚĆ

    PROGRAM 3

    W ramach stałej opłaty wykonywane są wszystkie badania laboratoryjne i diagnostyczne niezbędne do wydania orzeczenia. Wyjątkiem jest psychotechnika dla kierowców zawodowych (kategoria C i wyżej), której koszt ustalony jest ustawowo na kwotę 150 PLN.

    – nielimitowany dostęp do konsultacji lekarza medycyny pracy z dopłatą,
    – nielimitowany dostęp do konsultacji specjalistycznych z dopłatą, niezbędnych do wydania orzeczenia medycyny pracy.

    * Program dla minimum 11 pracowników
    ** bezpłatny dostęp na czas opieki abonamentowej
    *** bezpłatny dostęp na 30 dni

    Porównanie Pakietów

    SMART

    START

    MINI
    WSPÓŁPŁATNOŚĆ

    BADANIA
    JEDNORAZOWE

    DOSTĘP NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
    OPIEKUN KLIENTA
    GWARANCJA STAŁEJ CENY
    OPTYMALIZACJA KOSZTÓW
    WSPARCIE ZDROWIA PSYCHICZNEGO I FIZYCZNEGO
    BRAK DOPŁAT
    CENA NIE ZALEŻNA OD ILOŚCI CZYNNIKÓW SZKODLIWYCH
    CENA NIE ZALEŻNA OD ILOŚCI KONSULTACJI SPECJALISTYCZNYCH
    NIELIMITOWANA OCHRONA INTERNISTYCZNA

    Aktualności

    • 02 stycznia – Światowy Dzień Introwertyka

    • 04 marca – Światowy Dzień Otyłości

    • 05 marca – Ogólnopolski Dzień Dentysty

    • 11 stycznia – dzień wegetarian

    • 23.02 – Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

    • Centrum Medyczne CMP istnieje na polskim rynku od ponad dwóch dekad.

    • Dlaczego pracodawcy powinni oferować wsparcie psychologiczne swoim pracownikom?

    • Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

    • Dzień bezpiecznego internetu

    • Dzień Bezpiecznego Kierowcy

    • Dzień Kobiety i Mężczyzny

    • Dzień Walki z Wypaleniem Zawodowym

    • Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi

    • Kiedy warto skorzystać ze wsparcia psychologicznego?

    • Koniec roku w firmach

    • Międzynarodowy dzień zagrożenia hałasem

    • Nowe wyzwania na rok 2023

    • Prezenty dla pracowników

    • Światowy dzień astmy

    • Światowy Dzień Autoagresji

    Zaufali nam

    Opinie o nas

    Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą CMP. Polecamy usługi.

    Justyna Kamola

    G3

    „Rekomendujemy CMP Puławska jako partnera w zakresie opieki medycznej. Jakość świadczonych usług w zakresie medycyny pracy oraz dodatkowej opieki w ramach indywidualnych pakietów medycznych, pozostaje od lat na najwyższym poziomie. .”

    CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE

    „Profesjonalizm i duża wiedza pracowników CMP połączona z bogatym doświadczeniem jest warta szczególnego podkreślenia naszej współpracy. CMP spełnia nasze oczekiwania, to partner godny polecenia!”

    Marcin Kołodziej

    CANPOL BABIES / LOVI

    Najczęściej zadawane pytania