Przychodnia CMP Ursynów

Przychodnia CMP Ursynów jest jednym z 14 oddziałów centrum medycznego. Placówka została założona w październiku w 2011 roku. Pacjenci mogą korzystać z doświadczenia najlepszych specjalistów, konsultacji lekarzy pierwszego kontaktu, a także z badań laboratoryjnych. Poradnia lecznicza zapewnia dostęp do szesnastu nowoczesnych gabinetów medycznych, w tym gabinetu zabiegowego i gabinetu USG oraz punktu pobrań. Cala powierzchnia budynku wynosi 500 m².

Przychodnia Ursynów – CMP przyjazne dla mieszkańców dzielnicy

Przychodnia CMP Ursynów od wielu lat wyróżnia się szczególną troską o dobre samopoczucie swoich pacjentów, dbając o profesjonalne podejście swojego zespołu lekarskiego do praw pacjenta, jak i również o zawsze miłą i pogodną atmosferę. Z jej usług mogą korzystać wszyscy pacjenci komercyjny, abonamentowi, posiadający pakiety medyczne w firmach medycznych i towarzystwach ubezpieczeniowych oraz pacjenci z założona deklaracja Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ.

Przychodnia CMP Ursynów oferuje między innymi profesjonalne lekarskie usługi zdrowotne na przykład pulmonologa, pediatria, ortopedia, neurologia oraz laryngologia. Dodatkowo zapewnia wiele atrakcyjnych udogodnień takich jak rejestracja online, dzięki której nie musisz niepotrzebnie wychodzić z domu, bezpłatny parking na terenie placówki oraz możliwość skorzystania z pomocnych i praktycznych pakietów medycznych, pomagających oszczędzić Twoje pieniądze w przypadku nagłej choroby.

Przychodnia Ursynów – przyjęcia w ramach pakietów

W ofercie znajduje się Pakiet Ciążowy dla przyszłych matek, dający dostęp do nieograniczonej konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu, konsultacje z ginekologiem prowadzącym przebieg ciąży, dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych, konsultacje dla noworodka oraz konsultacje położnicze, także po porodzie. Kobiety w ciąży, dzięki pakietowi, mają okazję wziąć udział w zajęciach w szkole rodzeniaPrzychodnia CMP Ursynów uruchomiła ją w czerwcu w 2014 roku. Prowadzona jest przez doświadczone położne, które pomogą obojga rodziców przejść bezpiecznie i szczęśliwie przez proces ciąży, przygotowując ich na przyjście nowego członka rodziny. Zajęcia odbywają się w godzinach elastycznych, tak aby rodzice mogli wybrać i dopasować odpowiedni termin spotkań do swojego dziennego grafiku. Żadne ze spotkań nie przepada, ponieważ w razie nieoczekiwanej nieobecności, jest możliwość przełożenia ich na inny dzień, dzięki czemu można nadrobić wszystkie zaległości. Przychodnia Ursynów przewiduje około pięciu spotkań, trwających po trzy godziny. Szkoła rodzenia jest bezpłatna dla każdej kobiety od 25 tygodnia ciąży.

Przychodnia Ursynów – medycyna rodzinna w najszybszym wydaniu

Nikt nie lubi czekać w kolejce na rutynowe badania niezbędne do szkoły dziecka, takie jak bilanse zdrowia, zwolnienia czy zaświadczenia o zdolności do wykonywania praktyki zawodowej. Przychodnia Ursynów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów; dzięki dostępności kilku specjalistów z zakresu medycyny rodzinnej długie oczekiwanie na terminy nie będzie już problemem. Lekarze medycyny rodzinnej oferują także usługi z zakresu pediatrii, z możliwością wizyt domowych.

Adres Przychodni CMP Ursynów

ul. Ciszewskiego 15,
02-777 Warszawa, Mazowieckie

Godziny przyjęć Przychodni CMP Ursynów

Pn.-pt.: 7.30-20.00
Sobota: 8.30-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Ursynów

Pn.-pt.: 7:30-13:00
Sobota: 8:30-11:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt:
22 737 50 50

ursynow@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Ursynów

Anna Wójcik
anna.wojcik@cmp.med.pl