BADANIA LABORATORYJNE

Badania laboratoryjne

Jeżeli chcesz sprawdzić swoje wyniki laboratoryjne kliknij tutaj

UWAGA! Na badania laboratoryjne obowiązują zapisy! Szczegóły – Kliknij tutaj!

Badania laboratoryjne to jeden z najlepszych sposobów na potwierdzenie lub wykluczenie występowania wielu schorzeń. Powinno się je wykonywać jednak również okresowo, w celu sprawdzenia podstawowych parametrów i funkcji organizmu lub kontroli skutków prowadzonego leczenia. Szczególnie badania laboratoryjne krwi są źródłem wielu ważnych informacji. Dlatego we wszystkich naszych placówkach znajdują się punkty pobrań, w których można oddać materiał do badania, a następnie odebrać wyniki i udać się od razu na konsultację lekarską.

Komunikat na temat badań bakteriologicznych.

Usługa Oddział Cena Zapisz się
Wprowadź frazę, aby wyszukać usługę

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Cennik publikowany jest tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Centrum zastrzega sobie prawo do zmian powyższych cen.

 

Jakie badanie laboratoryjne wykonujemy?

Szeroka oferta sprawia, że przeprowadzane przez nasze placówki badania laboratoryjne wykorzystujemy do diagnostyki na wielu płaszczyznach. Najczęściej przeprowadzane są badania laboratoryjne krwi pod kątem rozmaitych czynników. Nawet podstawowa analiza próbki pobranej od pacjenta (morfologia) jest w stanie powiedzieć wiele o jego ogólnym stanie zdrowia oraz wskazać obszary, który warto byłoby przyjrzeć się bliżej. Badania laboratoryjne krwi przeprowadza się jednak również w celu określenia obecności przeciwciał, poziomu hormonów czy zawartości różnych związków. Wszystko zależy od wskazań lekarza. W naszych placówkach przeprowadzane są badania laboratoryjne krwi niemal każdego typu, w tym również zaawansowane procedury, np. dotyczące markerów genetycznych. Ponadto wykonujemy badania laboratoryjne moczu, kału, badania histopatologiczne pobranych od pacjenta tkanek i wiele innych. Z pełną listą przeprowadzanych procedur oraz cenami za ich wykonanie można się zapoznać w dołączonej tabeli, wybierając uprzednio interesującą Państwa placówkę sieci CMP.

Przeprowadzamy wszystkie badania laboratoryjne zlecane przez naszych specjalistów podczas konsultacji lekarskich. Zapraszamy również na badania kontrolne i okresowe. Badania laboratoryjne krwi takie jak morfologia i OB czy badanie ogólne moczu warto przeprowadzić raz do roku w każdym wieku i niezależnie od samopoczucia. W naszych placówkach można zasięgnąć również informacji dotyczących innych zalecanych badań – m.in. w zależności od wieku i płci pacjenta. Przeprowadzamy badania laboratoryjne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a pracownicy naszych punktów pobrań mają duże doświadczenie w pobieraniu materiału od najmłodszych pacjentów.

 

Badania laboratoryjne krwi i nie tylko – sprawnie i wygodnie

Atutem naszych laboratoriów jest m.in. dostępność. Dzięki umieszczeniu punktu pobrań w każdej z naszych placówek, badania laboratoryjne można przeprowadzić znacznie wygodniej. W tym samym miejscu można również odebrać wyniki, które natychmiast mogą być poddane analizie podczas wizyty lekarskiej. Dzięki temu nasi pacjenci oszczędzają czas oraz nerwy. Wszystkie próbki analizowane są przez zespół doświadczonych analityków medycznych wyspecjalizowanych w konkretnej dziedzinie. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że badania laboratoryjne krwi i innych próbek wykonane w naszych placówkach są wiarygodne i miarodajne. Oferujemy również atrakcyjny cennik badań, a dla pacjentów zainteresowanych stałą opieką medyczną pakiety abonamentowe, które zawierają m.in. nielimitowany dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.