Skip to main content
A- A A+

Jedna misja, wiele możliwości

Centrum Medyczne CMP to wieloprofilowa sieć przychodni medycznych posiadających filie na terenie Warszawy, Piaseczna, Łomianek, Białej Rawskiej oraz Ząbek.

Misja Centrum Medycznego CMP:

Dbamy o Twoje zdrowie z troską, szacunkiem i pełnym zaangażowaniem.

CMP jest firmą rodzinną. Rozpoczęliśmy działalność jako zespół prywatnych gabinetów, w których przyjmowali lekarze z rodziny Walickich i lekarze spokrewnieni oraz zaprzyjaźnieni z rodziną. Od samego początku naszych pacjentów traktujemy jak członków rodziny. W codziennej pracy najważniejsze dla nas jest dobro pacjenta, dbałość o jego zdrowie, najlepsze samopoczucie oraz świadomość, że z nami jest bezpieczny. Dla nas każdy pacjent jest ważny, skupiamy się na jego potrzebach, pomagamy rozwiązywać jego problemy.

Wizja Centrum Medycznego CMP:

Wizja firmy to z kolei jej obraz w przyszłości, będący efektem realizacji wyrażonych w misji naszych ambicji. Obejmuje ona horyzont do roku 2026.

 • Z pasją tworzymy nowoczesne i przyjazne centra opieki nad pacjentem.
 • Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm medycznych, z rozpoznawalną marką.
 • Wyróżniamy się przyjaznym standardem obsługi, silnym zespołem specjalistów, kompleksową opieką medyczną, zyskując wyjątkowe zaufanie pacjenta.

Wartości CMP:

 • Szacunek
 • Troska
 • Praca zespołowa
 • Zaangażowanie

Świadczymy usługi zarówno z zakresu podstawowej jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej, a także medycyny pracy, diagnostyki, rehabilitacji, stomatologii oraz badań laboratoryjnych. Dbając o kompleksową obsługę pacjenta organizujemy także szkołę rodzenia oraz kursy pierwszej pomocy.

Witajcie w naszym swiecie!

Grupa CMP to polska firma, która od ponad 20 lat dba o zdrowie swoich Pacjentów. Zaufało nam już ponad 650 tysięcy osób!
Świadczymy usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, a takżemedycyny pracy, diagnostyki, rehabilitacji, stomatologii oraz badań laboratoryjnych.
Organizujemy szkołę rodzenia oraz kursy pierwszej pomocy.Dynamicznie rośniemy a w centrum zawsze stawiamy ludzi – naszych pracowników, współpracowników i pacjentów. Naszą misją jest dbanie o zdrowie Pacjenta z troską, szacunkiem i pełnym zaangażowaniem.

Nasze osiągnięcia to nie tylko wynik sukcesów leczniczych, ale również budowanie trwałych relacji z naszymi pacjentami i ich rodzinami.

Wierzymy w rozwój dlatego promujemy

 

Partnerzy CMP

Centrum Medyczne CMP zapewnia możliwość korzystania z usług świadczonych w naszych oddziałach:

 • na zasadach komercyjnych/ odpłatnych,
 • bezpłatnie w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia (POZ),
 • ramach opieki abonamentowej zarówno firmowej jak i indywidualnej,
 • we współpracy z gronem licznych i znamienitych partnerów medycznych – zarówno firm medycznych jak i towarzystw ubezpieczeniowych.

Poniżej prezentujemy naszych Partnerów.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach