Skip to main content
A- A A+

Poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota

Choroby uszu, nosa, gardła oraz krtani leczy laryngolog. Warszawa Ochota to miejsce, gdzie kierowane są nie tylko osoby cierpiące na niedosłuch, ale też dorośli i dzieci ze skłonnościami do nawracających chorób górnych dróg oddechowych. Poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota to placówka, w której można odbyć konsultację w sprawie innych problemów, np. konieczność wykonania rekonstrukcji szczęki czy endoskopii przełyku. Tym również zajmuje się laryngolog Warszawa Ochota.

Pod opieką naszych lekarzy są dzieci, młodzież i dorośli, zarówno osoby potrzebujące pomocy doraźnej, jak i chorujący przewlekle. Dbamy nie tylko o stan ich zdrowia, ale też poprawiamy jakość życia poprzez redukowanie skali chrapania czy częstotliwości chorowania.  Każdy niepokojący przypadek warto traktować priorytetowo i konsultować ze specjalistą, jakim jest laryngolog Warszawa Ochota. CMP to miejsce, gdzie można rozpocząć diagnostykę, aby w przyszłości uniknąć powikłań, takich jak bezdech czy zatrzymać rozwój poważniejszych chorób, np. niedosłuchu.

Laryngolog Warszawa Ochota — kiedy na wizytę?

Jest wiele przypadłości, które mogą sugerować, że potrzebny Ci laryngolog Warszawa Ochota. U nas sprawdzisz nie tylko oczywiste problemy z pogorszeniem słuchu, szumami w uszach czy uporczywe stany zapalne gardła. O zaburzeniach laryngologicznych mogą świadczyć też inne, mniej typowe objawy, których nie należy bagatelizować. Poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota to miejsce, które należy odwiedzić, gdy zauważysz:

  • zaburzenia równowagi i zawroty głowy,
  • chrapanie,
  • bezdech i utrudnione oddychanie,
  • wyczuwalne guzki lub inne zwyrodnienia,
  • zaburzenia smaku i węchu,
  • krwawienia z nosa,
  • utrzymująca się chrypka.

Tymi i innymi problemami zajmuje się gabinet Warszawa Ochota. Laryngolog, na podstawie opisanych przez pacjenta objawów, bazując na informacjach z jego karty (w tym przebytych chorobach), stawia diagnozę. Często, do precyzyjnego określenia dolegliwości, niezbędne jest wykonanie dodatkowych badań. Część z nich wykonujemy na miejscu w naszych placówkach. Jedną z nich jest poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota.

Poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota — badania

Nasza poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i zaplecze, pozwalające wykonać rozmaite badania uszu, nosa, przełyku. Specjaliści korzystają nie tylko z palpacyjnych metod, ale też:

  • korzystają z lusterek,
  • posługują się wziernikami do oceny kondycji poszczególnych części nosa,
  • sięgają po otoskop do badania uszu.

Gdy zachodzi potrzeba uzyskania bardziej szczegółowych danych na temat stanu zdrowia pacjenta, dodatkowo wykonuje się RTG, USG, tomografię komputerową lub rezonans magnetyczny. Wszystkie wykonuje laryngolog Warszawa Ochota. Lekarz może też skierować chorego do wykonania wymazów oraz innych badań diagnostycznych w laboratorium.

W kolejce do laryngologa niekiedy trzeba czekać długo, nawet kilka miesięcy. Konieczność przeprowadzenia konsultacji, badań czy zabiegu nie zawsze może czekać. Alternatywą pozostaje skorzystanie z usług, jakie świadczy nasza poradnia laryngologiczna Warszawa Ochota. Dzięki temu, że mamy kilka punktów w mieście oraz okolicach możesz wybrać placówkę, do której udasz się na wizytę. Pacjenci obsługiwani są prywatnie, po wykupieniu pojedynczej usługi lub kompleksowego pakietu medycznego.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach