Neurolog Warszawa Wilanów

Układ nerwowy odpowiada za wiele funkcji organizmu, a jego schorzenia mogą mieć bardzo poważne konsekwencje. Neurolog Warszawa Wilanów jest specjalistą, który zajmuje się ich rozpoznawaniem oraz leczeniem w ramach posiadanej wiedzy i doświadczenia. Diagnostyka chorób układu nerwowego wymaga przeprowadzania specjalistycznych procedur, ponieważ często dają one niejednoznaczne objawy. Dlatego poradnia neurologiczna Warszawa Wilanów zapewnia pacjentom możliwość korzystania z wielu zaawansowanych badań umożliwiających szybkie i trafne postawienie rozpoznania oraz rozpoczęcie właściwego leczenia.

Czym zajmuje się neurolog Warszawa Wilanów?

Schorzenia neurologiczne dotyczą obwodowego oraz ośrodkowego układu nerwowego. Jest to dość szeroka grupa, jednak wśród chorób, z którymi neurolog Warszawa Wilanów ma styczność najczęściej, znajdują się:
  • epilepsja,
  • nerwica,
  • stwardnienie rozsiane,
  • rwa kulszowa i inne zwyrodnienia w obrębie kręgosłupa,
  • choroba Parkinsona,
  • choroba Alzheimera,
  • choroba Creutzfeldta-Jakoba,
  • migreny.

Z jakimi objawami warto się zgłosić? Trudno określić to jednoznacznie, ponieważ choroby, które leczy neurolog Warszawa Wilanów, mogą dawać szereg objawów. Dlatego w pierwszej kolejności warto się skonsultować z lekarzem rodzinnym. Niemniej jednak symptomy takie jak częste omdlenia, nagłe niedowłady i zaburzenia w funkcjonowaniu zmysłów, zaburzenia równowagi, wyraźne pogorszenie się pamięci czy zdolności do orientacji mogą wskazywać, że poradnia neurologiczna Warszawa Wilanów jest właściwym miejscem dla takiego pacjenta.

Poradnia neurologiczna Warszawa Wilanów – zakres usług

Neurolog Warszawa Wilanów to specjalista, który przy diagnozie w równym stopniu posługuje się szczegółowym wywiadem z pacjentem i wynikami specjalistycznych badań. Poradnia neurologiczna Warszawa Wilanów jest miejscem, w którym należy udzielić lekarzowi szczegółowych odpowiedzi na pytania dotyczące stylu życia czy zaobserwowanych symptomów, a także historii medycznej. Następnie neurolog Warszawa Wilanów zazwyczaj przeprowadza badanie odruchów, równowagi, prawidłowości czucia czy też np. mowy. Wszystkie uzyskane w ten sposób informacje są niezwykle znaczące i pomagają rozpoznać, czy dolegliwości odczuwane przez pacjenta faktycznie mają podłoże neurologiczne. Poradnia neurologiczna Warszawa Wilanów to również bardziej zaawansowana diagnostyka w postaci badań obrazowych, takich jak tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny czy elektroencefalografia. Specjalista może również zlecić wykonanie badań laboratoryjnych.

Poradnia neurologiczna Warszawa Wilanów – oferta

Poradnia neurologiczna Warszawa Wilanów, jako część nowoczesnej przychodni CMP, oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług medycznych na bardzo wysokim poziomie. Nowocześnie wyposażony gabinet czeka na pacjentów ubezpieczonych w NFZ, ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, internisty lub innego specjalisty, a także na pacjentów komercyjnych. Dokładamy wszelkich starań, by neurolog Warszawa Wilanów był dostępny dla każdego, a czas oczekiwania na wizytę mógł być jak najkrótszy. Rejestracja odbywa się osobiście, telefonicznie oraz online, przez Portal Pacjenta.


Adres Przychodni CMP Wilanów

Aleja Rzeczypospolitej 1
02-972 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Wilanów

poniedziałek: 7.00-18.00
wtorek: 7.00-20.00
środa: 7.00-20.00
czwartek: 7.00-20.00
piątek: 7.00-18.00
sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Wilanów

Pn.-pt.: 7:00-11:00
sobota: 8.00-11.00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50

wilanow@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta