Skip to main content
A- A A+

Medycyna rodzinna Piaseczno Józefosław

Zdrowie wszystkich członków rodziny, diagnostyka, leczenie wielu schorzeń, porady medyczne i konsultacje – właśnie tym zajmuje się medycyna rodzinna. Piaseczno Józefosław jest zaś jednym z miejsc, w którym możesz skorzystać z kompleksowej, profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Stanowiąca część przychodni CMP poradnia medycyny rodzinnej Piaseczno Józefosław zapewnia szeroki wachlarz usług dla pacjentów w każdym wieku, a także dostęp do nowoczesnych metod rozpoznawania i leczenia rozmaitych schorzeń.

Czym zajmuje się medycyna rodzinna Piaseczno Józefosław?

Medycyna rodzinna to jedna z najszerszych specjalizacji medycznych. Reprezentujący ją lekarze często są utożsamiani z lekarzami pierwszego kontaktu, choć wcale nie muszą pełnić takiej funkcji. Poradnia medycyny rodzinnej Piaseczno Józefosław oferuje jednak między innymi pomoc w takim właśnie zakresie, przyjmując wszystkich pacjentów chcących skontrolować swój stan zdrowia, uzyskać poradę medyczną lub też zasięgnąć pomocy związanej z odczuwanymi dolegliwościami i obserwowanymi objawami. Medycyna rodzinna Piaseczno Józefosław zajmuje się:

  • opieką zdrowotną całej rodziny (wszystkich jej członków, niezależnie od wieku),
  • diagnozowaniem chorób i ewentualnym kierowaniem do odpowiednich specjalistów,
  • udzielaniem rad i opinii o charakterze medycznym,
  • udzielaniem zaleceń w zakresie leczenia i nadzorowaniem procesów terapeutycznych,
  • promowaniem zdrowego stylu życia.

Poradnia medycyny rodzinnej Piaseczno Józefosław jest też miejscem, w którym można wykonać bilans zdrowia dziecka, otrzymać receptę na stale przyjmowane leki lub zwolnienie lekarskie, uzyskać skierowanie na zabiegi lub leczenie sanatoryjne,

Poradnia medycyny rodzinnej Piaseczno Józefosław – kiedy się zgłosić?

Medycyna rodzinna Piaseczno Józefosław zapewnia podstawową opiekę medyczną w zakresie w zasadzie wszystkich rodzajów schorzeń i problemów zdrowotnych. Przedstawiciele tej specjalizacji mają wiedzę dotyczącą zarówno zdrowia dorosłych, jak i dzieci (z zakresu pediatrii). Są również zaznajomieni z problemami charakterystycznymi dla wieku podeszłego (geriatria). Poradnia medycyny rodzinnej Piaseczno Józefosław zajmuje się wieloma powszechnie występującymi chorobami, począwszy od sezonowych infekcji, poprzez różnego rodzaju bóle, aż po nadciśnienie. Medycyna rodzinna Piaseczno Józefosław to idealny pierwszy przystanek dla tych pacjentów, którzy nie wiedzą, jakiego specjalistę powinni odwiedzić w związku z zaobserwowanymi objawami. Lekarz zajmie się diagnostyką i leczeniem w ramach własnej działalności lub w razie potrzeby wyda skierowanie do innego gabinetu.

Poradnia medycyny rodzinnej Piaseczno Józefosław – nasza oferta

Poradnia medycyny rodzinnej Piaseczno Józefosław to miejsce dla pacjentów w każdym wieku. Oferujemy kompleksową opiekę lekarską wraz z dostępem do szerokiej gamy badań diagnostycznych (w tym laboratoryjnych). Nasz gabinet wyróżnia się przyjazną atmosferą i nowoczesnym wyposażeniem oraz ogromną troską o dobro i komfort pacjenta. Na wizytę można się umówić zarówno telefonicznie, jak i online, możliwe są również zapisy na podstawie złożonej deklaracji podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach