Przychodnia CMP Gocław

Przychodnia CMP Gocław powstała jako trzynasta w naszej sieci. To nowoczesna placówka medyczna, podążająca szlakiem wytyczonym przez inne centra CMP. Przychodnia Gocław Warszawa przyjmuje zarówno pacjentów komercyjnych, jak i ubezpieczonych w ramach NFZ lub w prywatnych towarzystwach. Oferujemy też własne abonamenty, które umożliwiają korzystanie z usług medycznych w atrakcyjnych cenach. Przychodnia Gocław – dzięki swojej lokalizacji przy ulicy Nagórskiego – jest dobrze skomunikowana z całą wschodnią Warszawą.

Przychodnia Gocław – podstawowa opieka zdrowotna i specjaliści

Przychodnia CMP Gocław, znana również jako Przychodnia Gocław, jest miejscem otwartym dla wszystkich ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, którzy wybiorą tę placówkę jako swój ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Oferuje również usługi specjalistyczne, świadczone w kilku nowoczesnych gabinetach. Przychodnia Gocław Warszawa dzięki połączeniu usług komercyjnych i państwowych zapewnia wysoki standard opieki, a jednocześnie jest przystępna dla każdego. Zachęcamy do sprawdzenia zakładki „Nasi Lekarze”, w której można sprawdzić, jacy lekarze przyjmują w placówce. Przychodnia Gocław umożliwia skorzystanie z konsultacji specjalistów takich jak: pediatra, internista, kardiolog, dermatolog, ginekolog, urolog, chirurg, okulista, reumatolog. Przychodnia CMP Gocław dysponuje też nowoczesnym sprzętem zabiegowym, wykonując m.in. badania USG. Ponadto Przychodnia Gocław Warszawa jest miejscem, w którym można przeprowadzić badania laboratoryjne.

Przychodnia CMP Gocław powstała po to, by oferować okolicznym mieszkańcom usługi medyczne na wysokim poziomie. Dlatego zatrudniamy personel medyczny i administracyjny, który wyróżnia się profesjonalizmem i przyjaznym podejściem do pacjentów. Przychodnia Gocław to doświadczeni lekarze, którzy starają się każdemu pacjentowi poświęcić odpowiednia ilość czasu i uwagi, a także nowoczesne wnętrza, w których można poczuć się komfortowo. Dzięki zróżnicowanej ofercie oraz doskonałemu wyposażeniu gabinetów Przychodnia Gocław Warszawa zapewnia pomoc medyczną pacjentom w każdym wieku i z różnymi schorzeniami.

Przychodnia Gocław Warszawa – dbamy o Państwa zdrowie!

Przychodnia Gocław Warszawa to propozycja dla wszystkich tych, którym ich własne zdrowie czy też zdrowie bliskich nie jest obojętne. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, stawiając na wysokie kwalifikacje i nowoczesność w połączeniu z empatią personelu. Przychodnia Gocław jest przyjazna i dostępna – przyjmujemy pacjentów od 7 do 20, od poniedziałku do piątku. Dzięki temu z naszych usług może korzystać jeszcze więcej osób. To, czym wyróżnia się przychodnia CMP Gocław, to również dobra komunikacja z rejestracją i stosunkowo krótki czas oczekiwania na wizyty. Rezerwacja terminów konsultacji odbywa się zarówno osobiście, jak i telefonicznie oraz mailowo.

Staramy się, aby

przychodnia CMP Gocław nie odbiegała standardem od innych placówek naszej sieci. Dlatego dbamy o to, by każdy pacjent czuł się tu komfortowo i zawsze otrzymał należną mu pomoc. Zapraszamy do kontaktu z przychodnią Gocław w celu rejestracji na wizyty lub uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej działalności czy oferty abonamentowej.

Adres Przychodni CMP Gocław

ul. Nagórskiego 1,

03-982 Warszawa, Mazowieckie

Godziny przyjęć Przychodni CMP Gocław

Pn.-pt.: 8.00-20.00

Sobota.: 8:00-14:00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Gocław

Pn.-pt.: 8:00-12:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt:

22 737 50 50

goclaw@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Gocław

Anna Wójcik

anna.wojcik@cmp.med.pl