Skip to main content
A- A A+

Medycyna pracy Warszawa Żoliborz

Dbanie o bezpieczeństwo pracowników to jeden z ważniejszych obowiązków pracodawcy. Jego częścią są obowiązkowe dla każdego zatrudnionego badania lekarskie. Ich przeprowadzaniem zajmuje się poradnia medycyny pracy Warszawa Żoliborz. Warto wiedzieć, że medycyna pracy jest odrębną specjalizacją medyczną. W związku z tym wszelkie zaświadczenia potrzebne przed rozpoczęciem pracy można uzyskać tylko w gabinecie zatrudniającym lekarza o odpowiednich kwalifikacjach. Medycyna pracy Warszawa Żoliborz zapewnia pełen zakres usług w zakresie tej specjalizacji, oferując pacjentom opiekę na wysokim poziomie, a pracodawcom korzystne warunki współpracy.

Czym zajmuje się poradnia medycyny pracy Warszawa Żoliborz?

Poradnia medycyny pracy Warszawa Żoliborz to miejsce, w którym przeprowadzane są wszystkie typy badań wymaganych przez Kodeks pracy. Chodzi tu o badania:

  • wstępne – wymagane dla nowo zatrudnionych pracowników, a także osób zmieniających stanowisko pracy lub jego charakter;
  • okresowe – wymagane dla osób niezmieniających charakteru pracy co 1 – 5 lat (w zależności od stanowiska i wiążących się z nim zagrożeń);
  • kontrolne – wymagane przed podjęciem ponownej pracy przez zatrudnionego, który przebywał na zwolnieniu lekarskim dłużej niż przez 30 dni.

Medycyna pracy Warszawa Żoliborz przeprowadza szereg procedur pozwalających na rozpoznanie, czy nie ma przeciwwskazań do wykonywania przez zatrudnionego określonych zadań związanych z pracą na danym stanowisku. Oferta gabinetu obejmuje więc konsultacje (w tym konsultacje psychologiczne – np. dla sędziów, prokuratorów, asesorów) oraz:

  • badania psychotechniczne (w tym dla kierowców i operatorów wózków widłowych, traktorów lub innych maszyn w ruchu),
  • badania do książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • badania do broni,
  • badania nurków,
  • badania marynarzy.

Sprawia to, że poradnia medycyny pracy Warszawa Żoliborz jest właściwym miejscem do uzyskania niezbędnego zaświadczenia niezależnie od zajmowanego stanowiska i charakteru pracy.

Medycyna pracy Warszawa Żoliborz – kiedy się zgłosić?

Poradnia medycyny pracy Warszawa Żoliborz przyjmuje pacjentów wyłącznie ze skierowaniem z zakładu pracy. Warto pamiętać, że to pracodawca ma obowiązek wysłać pracownika na badania i pokryć ich koszt. Medycyna pracy Warszawa Żoliborz oferuje podmiotom gospodarczym atrakcyjne warunki współpracy obejmujące bezgotówkowe rozliczenia i szybki dostęp do kompleksowych badań dla każdego pracownika. Przyjmujemy również pacjentów prywatnych – wówczas wystawiany jest rachunek, który upoważnia do zwrotu kosztów badania. Poradnia medycyny pracy Warszawa Żoliborz to idealne miejsce, by przebadać się kompleksowo, sprawnie i bez kolejek.

Medycyna pracy Warszawa Żoliborz – nasza oferta

Medycyna pracy Warszawa Żoliborz to gabinet zlokalizowany w przychodni CMP przy ul. Elbląskiej 14. Profesjonalna kadra i wyposażenie w nowoczesny sprzęt pozwalają nam zapewniać kompleksową ofertę badań pracowniczych. Zapraszamy do kontaktu, jeśli jesteś pracodawcą i interesuje Cię współpraca z naszą placówką.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach