Skip to main content
A- A A+

Pediatra Warszawa Białołęka

Diagnozowaniem i leczeniem chorób u dzieci zajmuje się pediatra. Warszawa Białołęka to miejsce, w którym do tego specjalisty można się udać w Centrum Medycznym CMP. W naszym ośrodku przyjmują doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści.

Kogo przyjmuje pediatra Warszawa Białołęka?

Nasza poradnia pediatryczna Warszawa Białołęka zajmuje się opieką nad dziećmi już od pierwszych tygodni życia. Na wizytę można się zapisać osobiście, telefonicznie lub korzystając z prostego systemu rejestracji przez Internet.

Pediatra Warszawa Białołęka: kiedy pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta u lekarza pediatry odbywa się w niedługim czasie po tym, jak mama z noworodkiem opuszczą szpital. Podczas badania kontrolnego lekarz ocenia wizualnie ciemiączko dziecka, jak również jego skórę i mięśnie. Maluch jest także mierzony i ważony, a wszystkie pomiary – zapisywane do porównania z kolejnymi.

Kolejne wizyty kontrolne odbywają się w określonych odstępach czasu – warto przestrzegać ich terminów, aby mieć pewność, że dziecko rośnie zdrowo i bez problemów.

Poradnia pediatryczna Warszawa Białołęka: kiedy odwiedzić lekarza z dzieckiem?

W sytuacji, gdy dziecku coś dolega, lekarzem pierwszego kontaktu powinien być właśnie pediatra. Warszawa Białołęka to miejsce, gdzie można się zapisać na konsultację do Centrum Medycznego CMP. A jakie objawy wskazują na to, że wizyta jest konieczna?

Rodzic powinien zaufać swojej intuicji i zgłosić się do specjalisty zawsze, gdy ma wrażenie, że coś złego dzieje się z dzieckiem. Jednak najczęstszymi przyczynami wizyty u pediatry są:

  • infekcje górnych dróg oddechowych – katar, kaszel, ból gardła itp.,
  • dolegliwości żołądkowe – np. zatrucie pokarmowe, wymioty, biegunka,
  • nadmierna płaczliwość dziecka,
  • zaburzenia apetytu,
  • ospałość i apatia,
  • problemy ze snem.

W każdej takiej sytuacji warto sprawdzić, co powie pediatra. Warszawa Białołęka czy inne miejsce – jego opinia jest bardzo ważna.

Wizyta u tego specjalisty jest też konieczna podczas kwalifikacji do przyjęcia kolejnych szczepień – dziecko, aby otrzymać szczepionkę, musi być w pełni zdrowe.

Pediatra Warszawa Białołęka – jak wybrać specjalistę?

Ceniony przez Pacjentów i ich rodziców pediatra – Warszawa Białołęka czy Wrocław – to lekarz, który poza szeroką wiedzą i kompetencjami wykazuje się również wysokim poziomem empatii oraz cierpliwością w podejściu do dzieci. Mali Pacjenci mogą obawiać się spotkania z lekarzem i reagować emocjonalnie. Jednak specjalista z odpowiednim nastawieniem szybko zamieni wizytę w przyjemne spotkanie.

Rodzic, wybierając pediatrę, może kierować się także jego doświadczeniem i kompetencjami zawodowymi, jak również opiniami, jakie panują na jego temat.

Dodatkowe informacje na temat tego jaki przyjmuje w CMP pediatra Warszawa Białołęka można otrzymać, kontaktując się z recepcją lub sprawdzając informacje na stronie www placówki.

Nasza poradnia pediatryczna Warszawa Białołęka przyjmuje zapisy na wizyty u lekarza tej specjalności m.in. telefonicznie oraz za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach