Przychodnia CMP Wola

Przychodnia CMP Wola powstała na przełomie 2012 i 2013 roku. Jest to szósta filia Centrum Medycznego CMP. Przychodnia Wola podtrzymuje wysoki standard, z jakiego znane są nasze placówki. Zapewniamy kompetentną opiekę medyczną pacjentom z tego rejonu Warszawy. Przychodnia Wola Warszawa dostępna jest dla pacjentów ubezpieczonych oraz komercyjnych. Przychodnia CMP Wola II powstała w lipcu 2020r. jako czternasty oddział Centrum Medycznego CMP.

Prywatna przychodnia – Wola, Warszawa

Przychodnia Wola Warszawa prowadzona pod szyldem CMP działa jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wystarczy złożyć odpowiednią deklarację, by to właśnie tutaj korzystać z usług medycznych w ramach posiadanego ubezpieczenia Narodowego Funduszu Zdrowia. Przychodnia CMP Wola obsługuje również pacjentów korzystających z pakietów medycznych prywatnych towarzystw ubezpieczeniowych i firm. Ponadto proponujemy własne abonamenty na usługi medyczne. Przychodnia Wola przyjmuje również pacjentów komercyjnych, pobierając opłaty za świadczone usługi. Zlokalizowany przy ul. Jana Kazimierza ośrodek sprawia, że przychodnia Wola Warszawa jest łatwo dostępna dla mieszkańców całej Woli, a także okolicznych dzielnic.

Przychodnia CMP Wola – szeroki zakres usług i profesjonalna opieka

Przychodnia CMP Wola świadczy szereg profesjonalnych usług medycznych. W placówce przyjmują nie tylko interniści i pediatrzy, ale również liczni specjaliści. Przychodnia Wola Warszawa zatrudnia lekarzy specjalności takich jak: dermatologia, ginekologia, neurologia, pediatria, alergologia. W ośrodku działa też m.in. poradnia rodzinna i poradnia medycyny pracy. Z pełną listą specjalistów przyjmujących w placówce można się zapoznać w zakładce „Nasi Lekarze”. W każdej z dziedzin Przychodnia Wola zapewnia możliwie krótki czas oczekiwania na wizytę i sprawną procedurę zapisów. Nasz personel medyczny dokłada też wszelkich starań, by poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu pacjentowi. Dzięki temu Przychodnia CMP Wola cieszy się opinią przyjaznej placówki medycznej. Przychodnia CMP Wola pracuje na nowoczesnym sprzęcie. Stale modernizujemy również swoje wyposażenie, by zapewnić pacjentom możliwość szybkiej i skutecznej diagnostyki oraz leczenia. Przychodnia Wola Warszawa to również jasne, wygodne i schludnie urządzone wnętrza stworzone z myślą o komforcie fizycznym i psychicznym naszych pacjentów. Przychodnia Wola jest miejscem dla całej rodziny, dlatego zarówno najmłodsi, jak i najstarsi mogą tu liczyć na profesjonalną opiekę i rzetelne podejście personelu do kwestii ich zdrowia.

Przychodnia Wola – dopasowana do potrzeb pacjenta

Przychodnia Wola to chęć świadczenia jak najlepszej opieki medycznej. Dlatego oferujemy wszechstronne usługi i każdego dnia staramy się być lepsi. Jako osiedlowa przychodnia Wola Warszawa dostosowujemy się do trybu życia naszych pacjentów. Stąd długie godziny otwarcia. Przychodnia CMP Wola czeka na Państwa od poniedziałku do piątku między 7.00 a 20.00 oraz w soboty od 9 do 14. Dzięki temu każdy może zasięgnąć profesjonalnej pomocy medycznej.

Przyjazna przychodnia – Wola, Warszawa. Zapraszamy do placówki CMP. Przychodnia Wola prowadzi rejestrację na wizyty telefonicznie i mailowo. Zachęcamy do kontaktu.

Adres Przychodni CMP Wola

ul. Jana Kazimierza 64,

01-248 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Wola

Pn.-pt.: 8.00-20.00
Sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Wola

Pn.-pt.: 8:00-9:00
Sobota: 8:00-13:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50,
wola@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Wola

    Magdalena Witak
magdalena.witak@cmp.med.pl