Skip to main content
A- A A+

Lekarz rodzinny Warszawa Ursynów

Medycyna rodzinna należy do dziedzin, z którymi pacjenci mają najczęstszą styczność. Lekarz rodzinny Warszawa Ursynów przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Przeprowadza rutynowe badania, dokonuje wstępnej diagnozy rozmaitych schorzeń i udziela porad związanych ze stanem zdrowia pacjenta, odczuwanymi dolegliwościami czy stylem życia. Poradnia rodzinna Warszawa Ursynów dostępna jest dla wszystkich pacjentów przychodni CMP, w tym pacjentów abonamentowych, ubezpieczonych w NFZ oraz komercyjnych.

Czym zajmuje się poradnia rodzinna Warszawa Ursynów?

Lekarz rodzinny Warszawa Ursynów najczęściej pełni funkcję lekarza pierwszego kontaktu dla pacjentów w każdym wieku. W ramach prowadzonej praktyki zajmuje się on przede wszystkim:

  • udzielaniem konsultacji i porad dot. zdrowia, stylu życia itp.,
  • przeprowadzaniem podstawowych badań i zlecaniem rozmaitych procedur diagnostycznych,
  • kierowaniem pacjenta do odpowiednich specjalistów,
  • koordynowaniem przebiegu leczenia lub profilaktyki pacjenta,
  • wystawianiem recept, zaświadczeń, zwolnień,
  • przeprowadzaniem bilansów zdrowia.

Poradnia rodzinna Warszawa Ursynów jest więc miejscem, do którego można się zgłosić z problemami o różnym charakterze, a także w poszukiwaniu porady zdrowotnej. Lekarz rodzinny Warszawa Ursynów zapewnia nie tylko pomoc doraźną, ale również długofalową. Skupia się na budowaniu relacji z pacjentem i dokładnym zapoznaniu się z jego historią medyczną, środowiskiem czy rodziną. Specjalistę można wybrać w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej NFZ, poprzez wypełnienie specjalnej deklaracji. Dzięki temu lekarz rodzinny Warszawa Ursynów będzie mógł świadczyć na rzecz pacjenta bezpłatne usługi. Poradnia rodzinna Warszawa Ursynów zapewnia również dostęp do opieki pielęgniarskiej, badań diagnostycznych i laboratoryjnych czy szczepień. Ponadto, istnieje możliwość skorzystania z wizyt domowych. Wszystkie usługi świadczone są z najwyższą troską o dobro i komfort pacjenta.

Lekarz Rodzinny Warszawa Ursynów – Kiedy Się Zgłosić?

Lekarz rodzinny Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów odczuwających różnorodne niepokojące dolegliwości, a także chcących skonsultować swój stan zdrowia, przeprowadzić okresowe badania czy uzyskać profesjonalną poradę medyczną. Poradnia rodzinna Warszawa Ursynów wydaje również skierowania do specjalistów, na badania diagnostyczne, na rehabilitację i na turnusy uzdrowiskowe, a także recepty na leki, zaświadczenia o stanie zdrowia pacjenta czy zwolnienia dla pracodawców.

Poradnia rodzinna Warszawa Ursynów – nasza oferta

Działająca w ramach przychodni CMP Ursynów poradnia rodzinna Warszawa Ursynów zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę w komfortowych, nowoczesnych wnętrzach. Dostępność kilku specjalistów z zakresu medycyny rodzinnej pozwala skrócić czas oczekiwania na wizyty i zapewniać pacjentom komfortowe warunki korzystania z usług medycznych. Lekarz rodzinny Warszawa Ursynów przyjmuje pacjentów w ramach ubezpieczenia zdrowotnego NFZ bezpłatnie. Możliwe jest jednak również skorzystanie z prywatnej wizyty komercyjnej lub w ramach wykupionego abonamentu.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach