Skip to main content
A- A A+

Stomatolog Warszawa Białołęka

Próchnica czy ból zęba to tylko niektóre sytuacje, w jakich może pomóc stomatolog. Warszawa Białołęka jest miejscem, w którym Pacjenci mogą skorzystać z usług dentystycznych w Centrum Medycznym CMP.

Jaki zakres usług realizuje poradnia stomatologiczna Warszawa Białołęka?

Nasza poradnia stomatologiczna realizuje pełen zakres usług dentystycznych dla dorosłych Pacjentów oraz dzieci. Na wizytę można się umówić bezpośrednio, a także przez telefon. Inną opcją jest rejestracja za pośrednictwem Internetu, która pozwala szybko znaleźć dogodny dla siebie termin.

Stomatolog Warszawa Białołęka – jakie usługi są wykonywane?

Dbałość o zdrowe i białe zęby wymaga regularnych wizyt u stomatologa. Jednak ten lekarz przeprowadza nie tylko badania kontrolne uzębienia, ale przede wszystkim podejmuje leczenie, dobierając metodę do schorzenia zębów lub przyzębia.

Jakie usługi dentystyczne realizuje poradnia stomatologiczna? Warszawa Białołęka jest miejscem, gdzie Pacjenci mogą skorzystać z usług z takich obszarów jak:

  • leczenie zachowawcze – obejmuje m.in. piaskowanie i skaling,
  • stomatologia zachowawcza – to przede wszystkim leczenie próchnicy,
  • endodoncja – w jej ramach realizowane jest m.in. leczenie kanałowe,
  • periodontologia – leczenie chorób przyzębia,
  • wybielanie zębów.

Stomatolog Warszawa Białołęka – jak wygląda pierwsza wizyta?

Nasza poradnia stomatologiczna Warszawa Białołęka przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dlatego przebieg pierwszej wizyty zależy w dużej mierze od tego, ile lat ma Pacjent.

Niemniej jednak, w każdej sytuacji pierwsza konsultacja ze stomatologiem obejmuje przede wszystkim dokładny przegląd uzębienia. Tym w pierwszej kolejności zajmuje się stomatolog. Warszawa Białołęka jest również miejscem, gdzie pacjenci mogą skorzystać z pozostałych usług dentystycznych.

Po przeprowadzeniu przeglądu, lekarz wspólnie z Pacjentem ustala szczegółowy plan leczenia – tak, aby zwłaszcza w przypadku konieczności zaleczenia wielu zębów proces ten przebiegał jak najmniej uciążliwie, a zarazem pozwolił się szybko pozbyć problemów.

Pierwsza wizyta dziecka u lekarza dentysty wiąże się często również z oswajaniem Małego Pacjenta z gabinetem. Przebiega więc w przyjaznej, pogodnej atmosferze – tak, aby pozostawić w pamięci młodego człowieka dobre wspomnienia.

Stomatolog Warszawa Białołęka – jak wygląda przebieg leczenia?

Przebieg leczenia dentystycznego jest oczywiście uzależnionym od tego, z jakimi problemami z zębami i przyzębiem zmaga się Pacjent. Niemniej jednak najczęściej proces ten trzeba rozłożyć na kilka wizyt. Pacjent powinien ustalić z lekarzem rozsądny harmonogram kolejnych spotkań – tak, aby upłynęło pomiędzy nimi odpowiednio dużo czasu, a jama ustna miała szansę na ewentualną rekonwalescencję.

Warto jednak zadbać z drugiej strony o to, aby odstępy pomiędzy kolejnymi wizytami nie były zbyt długie – może to wywołać uczucie zniechęcenia do odwiedzenia specjalisty.

Należy zwrócić uwagę, że Pacjenci, którym zależy na wykonaniu zabiegów estetycznych, np. wybielania, muszą wcześniej wyleczyć ubytki w uzębieniu.

Aby umówić się na konsultację z lekarzem takim jak stomatolog Warszawa Białołęka w Centrum Medycznym CMP, można skontaktować się osobiście, telefonicznie lub on-line.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach