Chirurg Piaseczno Józefowsław

Chirurgia zajmuje się leczeniem pacjentów z zastosowaniem metod, które wymagają fizycznej ingerencji w tkanki. Ponieważ lekarz chirurg przeprowadza często bardzo skomplikowane operacje, musi mieć nie tylko wiedzę, ale też predyspozycje. Ma je również każdy chirurg Piaseczno Józefosław, który przyjmuje pacjentów w naszej poradni. Zadania lekarza tej specjalności nie obejmują wyłącznie poważnych operacji. Poradnia chirurgiczna Piaseczno Józefosław to placówka, w której znajdzie pomoc również osoba z problemami zdrowotnymi, które nie zagrażają życiu, ale utrudniają je, powodując dyskomfort. Zaliczają się do nich również zabiegi profilaktyczne. Chirurg Piaseczno Józefosław między innymi wycina znamiona, które wymagają przeprowadzenia badania histopatologicznego pod kątem zmian nowotworowych.

Czym zajmuje się chirurg Piaseczno Józefosław?

Poradnia chirurgiczna Piaseczno Józefosław jest miejscem, w którym uzyska pomoc każdy pacjent potrzebujący zabiegu lub szybkiej diagnozy. Zazwyczaj są to osoby, u których terapia farmakologiczna nie przyniosła rezultatu lub jej zastosowanie nie jest uzasadnione. Chirurg Piaseczno Józefosław nie przeprowadza wyłącznie zabiegów. Podstawą pierwszej wizyty zawsze jest wywiad i dokonanie oceny przez lekarza, czy przeprowadzenie operacji jest niezbędne i czy jest ona potrzebna. Poradnia chirurgiczna Piaseczno Józefosław specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii ogólnej. W związku z czym pomoc znajdą u nas osoby, które mają dolegliwości związane z przewodem pokarmowym, jamą brzuszną czy urazami kończyn. Chirurg Piaseczno Józefosław poza leczeniem wyżej wymienionych obszarów ludzkiego ciała będzie w stanie przeprowadzić także drobne zabiegi chirurgiczne, które pomogą w ratowaniu ludzkiego życia.

Poradnia chirurgiczna Piaseczno Józefosław – kiedy zgłosić się na wizytę?

O zgłoszeniu się do chirurga decydują określone objawy. W większości przypadków jednak poradnia chirurgiczna Piaseczno Józefosław jest odwiedzana przez osoby, które wcześniej zgłosiły się do lekarza pierwszego kontaktu, stomatologa lub onkologa i otrzymały od niego skierowanie. Pacjenci mogą też sami umówić się na wizytę odpłatnie, dzwoniąc do rejestracji lub odwiedzając nas osobiście. Chirurg Piaseczno Józefosław udziela pomocy w przypadku problemów, takich jak:
  • owrzodzenia,
  • rany po ugryzieniach,
  • zmiany skórne, takie jak kaszaki czy włókniaki.

Poradnia chirurgiczna Piaseczno Józefosław – oferta

Poradnia chirurgiczna Piaseczno Józefosław zaprasza do skorzystania z pomocy medycznej osoby, którym problemy skórne, naczyniowe czy urologiczne przynoszą poważny dyskomfort. Widoczne zmiany powodujące ból, podatne na urazy czy nieestetyczne są wystarczającym powodem, aby skonsultował je chirurg Piaseczno Józefosław. Do umówienia się na wizytę zachęcamy zarówno osoby dorosłe, jak i rodziców i opiekunów dzieci. Potrzebujesz pomocy chirurga? Poradnia chirurgiczna Piaseczno Józefosław jest miejscem, w którym z pewnością ja otrzymasz.


Adres Przychodni CMP Józefosław

ul. Ogrodowa 20c
05-500 Piaseczno, Józefosław

Godziny przyjęć Przychodni CMP Józefosław

Pn.-pt.: 8.00-20.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Józefosław

Pn.-pt.: 8:00-11:00

Skontaktuj się z nami

Infolinia: 22 737 50 50

jozefoslaw@cmp.med.pl

Kierownik Oddziału Przychodni CMP Józefosław

Grażyna Belka

grazyna.belka@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta