Skip to main content
A- A A+

Medycyna rodzinna Warszawa Mariańska

Medycyna rodzinna to specjalizacja, z którą wielu pacjentów ma najczęstszy kontakt. Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Mariańska, zgodnie ze swoją nazwą, jest przeznaczona dla całych rodzin. Przyjmujący w niej lekarze mają wiedzę niezbędną do świadczenia pomocy zarówno dorosłym w każdym wieku, jak i dzieciom. Medycyna rodzinna Warszawa Mariańska zapewnia szeroki zakres usług, przyjmując pacjentów z różnorodnymi objawami w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Czym zajmuje się poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Mariańska?

Medycyna rodzinna Warszawa Mariańska zapewnia każdemu pacjentowi szeroki zakres usług polegających na:

  • konsultacjach dotyczących ogólnego stanu zdrowia,
  • stawianiu diagnoz,
  • kierowaniu do odpowiednich specjalistów,
  • koordynowaniu leczenia i profilaktyki pacjenta, w tym leczenia chorób przewlekłych,
  • długotrwałej opiece nad pacjentem z uwzględnieniem jego rodziny i środowiska,
  • promowaniu zdrowego stylu życia,
  • udzielaniu porad medycznych i zdrowotnych.

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Mariańska realizuje przede wszystkim zadania związane z profilaktyką oraz leczeniem najczęstszych schorzeń niewymagających konsultacji specjalisty. Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Mariańska to miejsce, w którym można uzyskać pomoc w rozpoznaniu przyczyn złego samopoczucia czy występowania określonych dolegliwości. Medycyna rodzinna Warszawa Mariańska jest też pierwszym przystankiem na drodze do skorzystania z opieki specjalistycznej.

Medycyna rodzinna Rondo ONZ – kiedy się zgłosić?

Medycyna rodzinna rondo ONZ zapewnia pomoc w przypadku rozmaitych niepokojących dolegliwości. W ramach usług POZ stawia rozpoznanie i przygotowuje plan leczenia lub kieruje pacjenta do zalecanego gabinetu specjalistycznego. Poradnia medycyny rodzinnej rondo ONZ jest miejscem, w którym można uzyskać również skierowanie na rozmaite badania: analizy laboratoryjne, badanie RTG czy USG. Niektóre z procedur są wykonywane na miejscu, od ręki. Medycyna rodzinna rondo ONZ zajmuje się również profilaktyką, wystawianiem recept, skierowań na zabiegi i pobyty w sanatoriach, zaświadczeń czy zwolnień. Można się tu zgłosić z rozmaitymi problemami natury medycznej. Poradnia medycyny rodzinnej rondo ONZ zapewnia wszelkie usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Termin oczekiwania na wizytę zwykle jest krótki, dlatego można tu uzyskać szybką pomoc. Należy jednak pamiętać, że w stanach bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia trzeba się zgłosić na SOR lub wezwać pogotowie.

Poradnia rodzinna Rondo ONZ – oferta

Poradnia medycyny rodzinnej rondo ONZ dostępna jest bezpłatnie dla każdego, kto wypełni w naszej placówce deklarację POZ. Znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Mariańskiej 1, co zapewnia bardzo dobry dojazd z każdego zakątka miasta. Medycyna rodzinna rondo ONZ jest częścią nowoczesnej placówki medycznej, dlatego zapewnia komfortowe warunki i kompleksową opiekę. Wszystkim pacjentom udostępniamy możliwość korzystania z Portalu Pacjenta w celu rejestracji wizyt i wyszukania dogodnego dla siebie terminu. Ponadto poradnia medycyny rodzinnej rondo ONZ umożliwia rejestrację telefonicznie i osobiście w placówce.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach