Przychodnia CMP Mariańska

Przychodnia CMP Mariańska powstała w 2013 roku, jako siódmy oddział Centrum Medycznego CMP. To placówka znana również jako Przychodnia Śródmieście, zapewniająca szeroki wachlarz usług medycznych dla mieszkańców tego rejonu Warszawy. Nowoczesna przychodnia przy Rondzie ONZ jest też dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, dlatego jej zasięg terytorialny jest bardzo duży.

Przychodnia Śródmieście przy ul. Mariańskiej w Warszawie oferuje szeroki zakres opieki medycznej. W placówce można skorzystać z Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz zasięgnąć pomocy specjalistów takich jak endokrynolog, chirurg ogólny, dermatolog oraz ginekolog (również w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia). Z pełną listą można się zapoznać w zakładce „Nasi Lekarze”. Zachęcamy także do wypełniania deklaracji, dzięki którym Przychodnia CMP Mariańska stanie się Państwa podstawową placówką medyczną w ramach ubezpieczenia NFZ. Przyjmujemy również pacjentów na zasadach komercyjnych – odpłatnie. Ponadto przychodnia przy Rondzie ONZ świadczy usługi dla osób korzystających z prywatnych pakietów medycznych (np. w towarzystwach ubezpieczeniowych) oraz dla pacjentów abonamentowych naszej sieci.

Przychodnia CMP Mariańska stara się świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie. Dlatego profesjonalny i zaangażowany personel placówki wciąż poszerza swoje kompetencje. Nasza przychodnia przy Rondzie ONZ to również nowoczesny sprzęt i wyposażenie, które zapewnia pacjentom komfort i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Ponadto Przychodnia Śródmieście stale modernizuje ofertę i dopasowuje ją do potrzeb pacjentów. Na przestrzeni 400 m2 z profesjonalnej pomocy medycznej może skorzystać cała rodzina.

Przychodnia przy Rondzie ONZ – przyjazna i dostępna

W trosce o wygodę i dobro naszych pacjentów przychodnia przy Rondzie ONZ czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00 – 20.00, w piątki w godz. 7:00 - 18:00. Tak długie godziny pracy umożliwiają każdemu skorzystanie z profesjonalnej pomocy medycznej. Przychodnia Śródmieście to też punkt pobrań materiałów do badań czynny w godzinach 7.30 – 16.00. Staramy się, by nasi pacjenci nie musieli czekać długo na wizytę – zarówno w ramach POZ, jak i specjalistycznych poradni. Z uwagi na Państwa wygodę Przychodnia CMP Mariańska prowadzi rejestrację na wizyty za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Przychodnia Śródmieście dba o wysoki standard opieki, nie tylko udoskonalając ofertę i dbając o modernizację wyposażenia, ale również stawiając na kompetentny personel. Dokładamy wszelkich starań, by Przychodnia CMP Mariańska kojarzyła się naszym pacjentom z przyjazną i pomocną obsługą. Dotyczy to zarówno lekarzy, jak i pozostałego personelu. Zapewniamy, że przychodnia przy Rondzie ONZ zadba o Państwa zdrowie oraz zadowolenie z naszych usług.

Przychodnia CMP Mariańska zlokalizowana w samym sercu Warszawy zaprasza do odwiedzin i rezerwowania wizyt u naszych lekarzy. Zapewniamy leczenie zgodne z nowoczesnymi standardami opieki medycznej.

Adres Przychodni CMP Mariańska

ul. Mariańska 1,

00-123 Warszawa, Mazowieckie

Godziny przyjęć Przychodni CMP Mariańska

Pn.- pt.: 7.00-20.00

Sobota.: 8:00-14:00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Mariańska

Pn.-pt.: 7:30-16:00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji wizyt:
22 737 50 50

marianska@cmp.med.pl

kierownik oddziału Przychodni CMP Mariańska

Sylwia Wieczorek
sylwia.wieczorek@cmp.med.pl